Yolda Sol Ayna Camı Düştü

Ayna ısıtma mantığı nasıl?

Hyundai da arka cam ısıtma açıldığında  ayna ısıtması da açılıyor ve belirli bir dk. Sonra otomatik kapanıyordu.

vw de ayna tuşunda ısıtma açılıyor ve unutulma durumu oluyor. Yağmur sensörü ile bağlantılımı be sürekli ısıtma mı yapıyor.?

Sol ayna camına ihtiyacım var, internette yan sanayi kargo dahil 90TL ye var ama başka bir önerisi olan varmı?

2020 model aracımdan çıkma orjinal sol-sağ aynalar duruyor. Ben araç 4000km de iken kör nokta sistemi takmıştım bunlar boşta duruyor evde. SOL 150 - SAĞ 150 şeklinde verebilirim tek tek veya takım. Isıtmalı orjinal aynasıdır 7.5 ların.

image.png 

image.png

image.png

Kayar sinyal yaparken sökme aşamasında elimde kaldı. Temizleyip çok ince katman bally sürüp 10 dakika bekledim sonra birleştirdim çok sağlam oldu suya ve ısıya dayanacağını düşünüyorum. :)

Bu sol ayna camı düşmesi nedir ? Benim de şimdi düştü. Elinde olan var ise bende alabilirim?

Bu ayna ısıtmanın neden diğer araçlarda olduğu gibi otomatik olarak kapanması olayını yapmamışlar golfte anlamış değilim.

Kendi aracım olmak üzere 3 farklı araçta kayar sinyal takarken ilk olarak camı çekiyorsunuz o esnada cam plastik kısımdan bırakıyor. 3 araçta bununla karşılaştım. Yapacağınız basit, cam plastik yüzeyden ayrık olsun olmasın fark etmez. Cam ısıtıcı kısmını temizleyin / diğer plastik kısma zımpara yapın.
2 yüzeye çok ince katman bally veya derby sürün 10 dakika bekleyin sonra birleştirin.

japon patex vs.. olmaz. ilk yapışma aşamasında aşırı ısınması / Zorlandığınızda sökmek istediğiniz de camın gümüşünü kalayını sökmesi vs..

Bu ayna ısıtmanın neden diğer araçlarda olduğu gibi otomatik olarak kapanması olayını yapmamışlar golfte anlamış değilim.
Belirli sıcaklık altında devreye giriyor. Yazın çok deneyip bozuk diye düşünürken gece soğuk havada deneyince çalışmıştı. Yani diyelim 5 derece ve altında çalışıyor yoksa ısıtmıyor yazın havalar sıcakken.

Geri
Üst Alt