r tampon sonrası kodlama

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
hepinize iyi akşamlar. aracımı çevirme planlarım vardı forumda da bahsetmiştim yalnız şöyle önemli bir sorum var aracımı r line dönüşüm yapacağım r line tamponlarda da sis farı yok iptal olucak evet ama mevcut aracımda highline sisli tamponumda kodlama mevcut sisler ile sinyaller yanıp sönüyor tampon değiştirildiğinde sisler iptal olduğunda kodlama gerekicek mi yada başka bir sorun çıkıcak mı şimdiden teşekkür ederim 

sis farı olmayacaksa arızaya düşer.ve sinyalle vs yanması gizli özellikten kapatılması ve gene gizli özellikten sislerde kapatılırsa arızada yakmaz sorun da teşkil etmez 

@Ufuk31 r line tamponda sis gözükür mü ben çünkü gözükmesini istemiyorum ayrıca bu sorun olucak ve bu sorun kodlama ile geçicek değil mi

@sajmora98 araç her çalıştıgında kontrol edicek ampülleri eğer orda ampül olmaz veya farklı akımdaysa arıza düşer buda sürekli sürekli olması sizi rahatsız eder zaten sis farını görmek istemiyorsanız kodlmayla kapatılabilir

@Ufuk31 baya uğraştıracak o zaman bu iş sisleri iptal etmesem de çirkin durar diye düşünüyorum r da sonuç olarak sis yok

İptal etmeme gibi bir alternatifiniz yok ki zaten? Kesip biçip sis farını yerleştirmeyecekseniz. 

VCDS ile kapatılması gerekir. 
Bence de vcds ile kapatılıp uğraşmaya gerek yok. 

Ama illaki sis farı isterim diyenler için biraz uğraşarak yapılabilir. 

Geri
Üst Alt