2021 Yeni Leon fiyatları

@10ur Hocam bayiyi aradım 231.500 lira 1.5 Tsı FR için verilen fiyat. Şubat ayında araç teslim edilecek. 

Otomatik ne zaman gelecek acaba bilgisi olan varmi ?

Yenisi ile degistirel benimkini [emoji3]

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

280 e gelecekmiş arkadaşlar resim feyk sanırım bayiye sordum 
Hangi bayi hocam? Aradığınız galerici olmasın.

Bayileri arayarak fiyat alabilirsiniz bizzat. 280 bin tl ve üzeri gelecek olanlar 1.5 tsi DSG paket. Konuda paylaşılan 231 bin tl 1.5 tsi manuel. 

Otomatik ne zaman gelecek acaba bilgisi olan varmi ?

Yenisi ile degistirel benimkini http://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji3.png

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.5 tsi DSG FR Nisan-Mayıs gibi bekleniyormuş hocam. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.5 tsi manuel FR paket %50'lik dilime girebilmesi için bazı eksiltmeler yapıldığından style plus'da o eksik donanımlar bulunuyor. Tabi manuel FR'da bu eksikleri gidermek çok zor olmayacaktır eklemesi kolay donanımlar olduğu için.

image.png

Hangi bayi hocam? Aradığınız galerici olmasın.

Bayileri arayarak fiyat alabilirsiniz bizzat. 280 bin tl ve üzeri gelecek olanlar 1.5 tsi DSG paket. Konuda paylaşılan 231 bin tl 1.5 tsi manuel. 

1.5 tsi DSG FR Nisan-Mayıs gibi bekleniyormuş hocam. 
Konya Attarlar hocam. Yetkili bayiii

Konya Attarlar hocam. Yetkili bayiii
Hocam kusura bakmayın ama sallamışlar. Daha dün aradım Avek Seat bayiyi, 231 bin tl şubat teslim 1.5 tsi FR. Konya bayinin yeni Leon'dan bile haberi yok sanırım. 

@Semsam  Bana göre değil. Yeni leonun has özellikleri yok. Full LED ön arka far , büyük ekran , cam tavan vs vs

Bugun Eskişehir asil ile görüştüm.  231.500 dediler fakat ilave 6 binlik bir servis pakediyle birlikte satacagiz dediler. Bu paket icinde uzatilmis garanti, trafik sigortasi ve kasko policesi, seramik kaplama, kaput koruma filmi olacak dendi. Ismimi yazdirdim aracimi yarin satisa koymayi düşünüyorum fakat dogru rakam nedir bilemiyorum yardimci olur musunuz ustadlarim? Sari siteyi inceledim iyice aklim karisti.

Tam 67 binde 1.2 tsi bmt 110 ps midline plus 2015. Nokta hatasiz boyasiz ampullerine kadar orijinal. Yazlik kislik 17" jant lastik takimi ayri ayri sifir kondisyonunda. 60 binde eibach spor yay takıldı orjinalleri kutusunda. Arabama hastalik derecesinde titiz baktım kiyamiyorum da :)) kac lira yazayim ustadlarim

Geri
Üst Alt