Geri vites ışığı led kodlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@tuncer_2632@Muhabbet84başkan bana plaka değil geri vites ışığı lazımdı tuncer ilanın başındada kocaman yazıyor bro 🙂
Hocam forum içerisinde sokaktaki birisine hitap eder gibi bro başkan vb. kelimeleri pek uygun değil. Kodlama olayı araştırmakla olur, herkese tek tek yazarak zor yol alınır. Bu forumdaki kaynakları ve yabancı sitelerdeki kaynakları incelerseniz aracınız üzerinde uygulayarak öğrenirsiniz yavaş yavaş. Birden olacak bir şey değil bu malesef.

@AhmetCakmak gereksiz yorum yapmışsın aeni ilgilendirmez hitabem kardeşim sen kimsin de benim özgür iredeme müdahale ediyoesun varsa yanlış bir tabir(hakaret küfür vs) müdahale edersin ama söylediğim kişi ağzını açmıyorsa kusura bakma da sana da laf düşmez @frknyldrm kardeşim de var sokak ağzı dediğin insanı tanımadan birdaha yorum yapma.

@AhmetCakmak gereksiz yorum yapmışsın aeni ilgilendirmez hitabem kardeşim sen kimsin de benim özgür iredeme müdahale ediyoesun varsa yanlış bir tabir(hakaret küfür vs) müdahale edersin ama söylediğim kişi ağzını açmıyorsa kusura bakma da sana da laf düşmez @frknyldrm kardeşim de var sokak ağzı dediğin insanı tanımadan birdaha yorum yapma.
Forumun yöneticisi olarak burada bulunuyorum ve moderasyon gerektiğinde herkesi uyarıyoruz ister yeni üye ister eski üye olsun. İnternet ortamında tanımadığınız birisine hocam şeklinde veya direkt adıyla örneğin "Cem bey" olarak hitap edebilirsiniz ama sizden yaşça daha büyük olup olmadığını bilmediğiniz bir üyeye bro kardeşim vs demek karşınızdakini rahatsız edebilir. Forum kuralları saygı ortamının korunması için var, bana verdiğiniz bu cevap bile bir karşı çıkma eylemi içeriyor. Şayet bu şekilde devam edecekseniz forumu kullanmayabilirsiniz, çünkü ne başkalarının size ne de sizin başkalarına faydanız olmaz.

@AhmetCakmak ben hakaret etmedim ben küfür etmedim bro kardeşim demek reisin başkanın ne olduğu ortada ben birine küfür veya hakaret ettiğimi düşünmüyorum neyse vcp paylaşımı yapacaktım gerek kalmadı forumuda yorum yapmam kimse saygısızlığımızdan faydalanmasın.

@AhmetCakmak ben hakaret etmedim ben küfür etmedim bro kardeşim demek reisin başkanın ne olduğu ortada ben birine küfür veya hakaret ettiğimi düşünmüyorum neyse vcp paylaşımı yapacaktım gerek kalmadı forumuda yorum yapmam kimse saygısızlığımızdan faydalanmasın.
Ben size saygısızlık yapıyorsunuz demedim hocam, sadece hitap konusunda daha dikkatli olabilirsiniz diye uyardım. Burada bilgi ve dayanışma için varız.

Kurallara uyulduğu sürece herkes güzelce faydalanır ve fayda sağlar, iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam viral reklam gibisiniz vallahi :D sağdan soldan kod "dilenirken" brom, reisim derken şimdi iş çözülünce niye bu tavrı takınmaya başladınız ki? Küstüm oynamıyorum demenize gerek yoktu  :D  Belli ki köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyenlerden başka çevreniz olmamış bu zamana kadar. Çünkü konuşmalarınız da bunu çok net gösteriyor :)

Bu saatten sonra pek işlemeyecek gibi ama yine de yazayım. Bir ortama girilirken nezaketen selam verilir. Karşıdaki tanışılan kişi büyükse de küçükse de 20 yıllık asker arkadaşınmış "bro", "kanka", "kardo" diye muhabbete dalınmaz. Burada kimse ne asker arkadaşınız, ne kankanız ne d bronuz  ;)   Forum ortamında yardımlaşma anlamında dostane paylaşımlar, bilgi aktarımları yapılıyor ki bunların tamamı gönüllü yapılan paylaşımlar. Forumda bu işi ticari olarak yapıp da sorunla karşılaştığımızda karşılık beklemeden yardıma koşan birçok kişi de mevcut. Hani o yüzden ticari bir beklentiyle girdiğiniz bu ortamda değerli bilginiz(!) de kendinize kalsın mümkünse. 

Hayırlı günler, rastgele... 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt