Jump to content

yeni font GOLF krom yazı

Recommended Posts

• İleti 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Ne yapıyoruz şimdi golf 7 leri golf 8 e mi benzetiyoruz? Adım gibi eminin Golf 8 tamponları Golf 7 uyar mı diye başlıklarda açılacak 

@serkan_kala retrofitte zorlama yok 

Doğru yeni tip font satışa çıkmış.   https://www.aliexpress.com/item/1005001811045205.html  

Konudaki görseller

@agacmalzeme @Recep Gül 

Bir kere direksiyonu değiştirenler kesin olacak, golf 8 in anteni daha büyük gibi onu değiştirenler de olur(aliexpress linki ile beraber paylaşılır.) Logolar zaten satışa çıkmış, Golf 8 in jantlarının replikaları üretilmeye başlanmıştır bile. Farlar ile stoplar olmasa bile ufak tefek oynamalar ile onlarda benzetilir bir şekilde :D 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, serkan_kala yazdı:

Araba ilanlarına bakarken yeni poloların bazılarının direksiyonunda yeni logo var, direksiyon eski tip ama logo yeni. Golflerde de böyle birşey var mı ya da yapılabilir mi? 

Yeni Polo Direksiyon.JPG

Bahsettiğiniz ilanlardan birinin plakasını servise vererek direksiyon airbag kapağı fiyatı alabilirsiniz hocam.

Aliexpress'e de gelmiştir belki, bakmak lazım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 09.01.2021 at 1:14 PM, yusufacs yazdı:

Ben şu logoları istiyorum açıkcası hem öne hem arkaya cok premium gösteriyor yeni passatlar t-roclarda tiguan güzel duruyor acaba ön amblem arka amblem gelir mi bizede 

Hocam 7.5 Ön Arka Logoyu 700 Gibi Fiyata Aldım Servisten 8'lerinki Bir Hayli Yüksektir :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, whitegolf yazdı:

Hocam 7.5 Ön Arka Logoyu 700 Gibi Fiyata Aldım Servisten 8'lerinki Bir Hayli Yüksektir :) 

Standart logo mu ACC destekli logo mu hocam?

Ön logo ACC destekli ise çok uygun fiyat.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• 22.01.2020 Periyodik bakım 64.000 km bakımı. 2014 volkswagen golf 1.6 tdi bluemotion comfortline NOT:  Trafik tecil tarihi 2014 7.ay olduğu için araç 7 yaşında sayılmıyor..  7.yaş %30 indirimden faydalanamıyorum. bu sebepten görünen %25 zubizu indirimi uygulanmıştır..)    
    • @Akif Nalca %100 bu şekilde düşünüyorum ben de. DSG'nin ülkemizdeki durumu aynen böyle..
    • @Musaaksoy jant mı eğriymiş hocam yoksa balans mı düzgün değilmiş. sorununuzun çözülmesine sevindim iyi sürüşler 
    • Ürün Adı:  Golf 7,5 hız sabitleyicili ses komut ve view tuşlu direksiyon tuş takımı Detaylar:  2019 model 20binkmdeki aracımdan ACC takılması nedeniyle çıkarıldı hiçbir deformasyon, çizik vs. söz konusu değildir. Sıfırdan farksız. Orjinal üründür. Konum:  Kocaeli/ İzmit Fiyat:  700tl Fotoğraf:     Ürün Adı:  Golf 7,5 Orjinal Ön Logo Detaylar:  2019 model 20binkmdeki aracımdan ACC takılması nedeniyle çıkarıldı. Yakından bakınca çok az kılcal çizikler mevcut ancak hiçbir çarpma izi kırık çıkık büyük çizik vs. söz konusu değildir. Orjinal üründür. Konum:  Kocaeli/ İzmit Fiyat:  200tl Fotoğraf:     
    • @iamalegend Çok aşırı katılıyorum size....
  • Yeni Oluştur...