2021 ARAÇ MUAYENE ÜCRETLERİ YENİ TARİFE

@mufayu Ban gayemi anlatamamışım, Almanya da kuzenlerim aylık 150 Euro ya BMW1 serisi ya da A3 kiralıyor, ülkemizde aylık araç kiraları ne kadar? Mantıklı bir rakamda mı? aylık 500 tl ye araç kiralayabiliyormuyuz da haberim yok? Özellikle mantıklı rakam demiştim.. yoksa eski çalıştığım şirkette kendi adıma 3 yıllık için DOD tan vw polo kiralamıştım ve aylık ödemem 375 Euro idi (şuanki kur ile 3412,5 tl yapıyor) yarısını şirket yarısını ben karşılıyordum, günümüzde bir polo için aylık 3500 tl ödemek ŞAHIS için mantıklımı?

Saygılar.

[mention=19510]mufayu[/mention] Ban gayemi anlatamamışım, Almanya da kuzenlerim aylık 150 Euro ya BMW1 serisi ya da A3 kiralıyor, ülkemizde aylık araç kiraları ne kadar? Mantıklı bir rakamda mı? aylık 500 tl ye araç kiralayabiliyormuyuz da haberim yok? Özellikle mantıklı rakam demiştim.. yoksa eski çalıştığım şirkette kendi adıma 3 yıllık için DOD tan vw polo kiralamıştım ve aylık ödemem 375 Euro idi (şuanki kur ile 3412,5 tl yapıyor) yarısını şirket yarısını ben karşılıyordum, günümüzde bir polo için aylık 3500 tl ödemek ŞAHIS için mantıklımı?
Saygılar.
ben anladım sizi ama araçlara ayrılan amortisman bedelleri vs zaten yüksek olan araç fiyatlarının amortisman giderlerinin fazla olması kiralama rakamlarını arttırıyor.Hasar/prim katsayılarını da düşünürsek bu durumun düşük olması ülkemizde imkansız gibi.

...

İstanbul Arnavutköy Haraççı-2 TüvTürk İstasyonu

Sıra hiç yoktu, bekleme hiç yoktu. 17.45’e randevum olmasına rağmen 14.30 gibi arandım gelebiliyorsanız buyrun gelin sıra yok bomboş dediler. 

Fiyat: egzos emisyon ölçümü dahil 460₺ cıvarı. 

aracın içeri girip çıkması 15 dk sürdü. 

*Selektörde sisler de yansın kodlaması açık 

*geri vites ledlerinden 1 tanesi arızalı yanmıyor. 

( M8 360Led takılı Replika çift J Far + Replika Stop ) 

E55EC485-3AF7-4049-9D4E-68D35F30AE42.jpeg

İstanbul Arnavutköy Haraççı-2 TüvTürk İstasyonu

Sıra hiç yoktu, bekleme hiç yoktu. 17.45’e randevum olmasına rağmen 14.30 gibi arandım gelebiliyorsanız buyrun gelin sıra yok bomboş dediler. 

Fiyat: egzos emisyon ölçümü dahil 460₺ cıvarı. 

aracın içeri girip çıkması 15 dk sürdü. 

*Selektörde sisler de yansın kodlaması açık 

*geri vites ledlerinden 1 tanesi arızalı yanmıyor. 

( M8 360Led takılı Replika çift J Far + Replika Stop ) 

Ekli dosyayı görüntüle 43123
Hocam replika j farlar kayar sinyalli olarak mı geçtiniz muayeneden  ?

@CanKay84 replikaların geçmemesi mi lazımdı ?
Replikadan kastım arka stoplar değil hocam onlar sıkıntısız geçiyor muayeneden. Benim merak ettiğim ön sinyalleri kayar olan replika j ve u ledler. Ahmet hocamın da belirttiği gibi bazı istasyonlarda muayeneden kalanlar oluyor. Hatta forumda daha önce konusuna denk gelmiştim muayeneden bu nedenle kalıp orijinal farlarla tekrara giden bir arkadaş olmuştu o nedenle sordum. Normalde replika arka stoplarda sıkıntı olmuyor onu biliyorum.

@CanKay84 muayeneyi geçememesi  kayar sinyalli olduğundan değildir. xenon ampul takmıştır, yıkaması yoktur. 

geçemeyen arkadaşlar yazsın lütfen hangi sebepten diye il ve istasyon belirterek

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt