Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Modülü

Çok beğendim ben yaw, telefondan aracı çalıştırıp klima açılsa on numara olur, yazın bindiğimde araba soğuk olsa güzel olurdu be. Adana yazın çok sıcak.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Güzel teknoloji bunu yapan arkadaş mühendis olmalı..şimdi benim anladığım manuel viteslerde güzel çalışıyor!!!

peki bluemotion start-stop sistemli dsg lere de uyar mı?

yan etkileri nelerdir?

ve bu teknoloji takma sökme yapılmadan uygulanabiliyorsa VAG-COM üzerinden de yapıla biline bilinir  s=bigstar

Güzel,hoş da güvenlik zaafiyeti sorunu???

Güzel teknoloji bunu yapan arkadaş mühendis olmalı..şimdi benim anladığım manuel viteslerde güzel çalışıyor!!!

peki bluemotion start-stop sistemli dsg lere de uyar mı?

yan etkileri nelerdir?

ve bu teknoloji takma sökme yapılmadan uygulanabiliyorsa VAG-COM üzerinden de yapıla biline bilinir  s=bigstar
Bluemotion ve start stopun pek etkisi olacağını sanmıyorum, firma aranıp daha önce uygulama yapılmış bir Golf 7 var mı diye sorulabilir. Takma sökme olayı VAG-COM ile olmaz bence.

Kısaca aliexpress te araştırma yapınca modül, 290 dolar, bu videodaki abiler 500 dolar istiyormuş, çok para, ayrıca garanti iptal olur, yarın bir sıkıntı yaratsa ayıkla pirincin taşını :)

Ama güzel buluş hakkını vermek lazım

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

anahtarsız giriş ve çalıştırma gitti gidiyorda satılıyor 750 tl gibi bir fiyatı var ....

aracın kontağını söküyolar ve düğme koyuyolar düğme ile çalıştırılabiliyo araç özel birde anahtar veriyolar ....

ve ayrıca uzaktan da çalıştıra biliyo araç 7 km gibi bir menzili vardı yanlış hatırlamıyosam cep telefonu danda aracı camlarını falan kontrol edebiliyodunuz ve çalıştırabiliyodunuz ....

çok guzel bişi .....

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu olay büyük güvenlik zaafiyeti oluşturur bence. Bir uygulama ile dahi araç açılıp çalıştırılıyorsa çalınma durumunda kasko dahi karşılanmaz :)

Bu olay büyük güvenlik zaafiyeti oluşturur bence. Bir uygulama ile dahi araç açılıp çalıştırılıyorsa çalınma durumunda kasko dahi karşılanmaz [emoji4]
belli bir kod u vardı reklamını yapıyolardı görmüştüm ve çok hoşuma gitöişti bu olay ....

şahsen aracı alırken olmassa olmazım renk ve anahtrsız çalıştırma ve hatta anahtarsız çalıştırma muhabbeti olmasaydı golf almıcaktım zaten o derece onemli bi özellikti benim için

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben aracı alırken aklımda yoktu anahtarsız çalıştırma ama opsiyon listesinde görünce fiyatında makul geldi ve almaya karar verdim. Bir kez alıştınız mı yandınız valla. Bence olmazsa olmaz bir opsiyon aşırı kullanışlı. Aracı aldığımdan beri bir veya iki kez cebimden çıkmıştır. Babam aracını kullanacağım Zaman gidip kapıyı zorluyorum bu niye açılmıyor diye :D Kol elimde kalıcak bir gun acıyım derken. Bence kesinlik alınmalı müthiş kolaylık. Sabah evden çıkarken koy cebine sonra unut :D

Geri
Üst Alt