Sakınıyoruz diye mi oluyor bunlar?

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun böyle insanlara temas etmeyecek bir hayat kurmak lazım bir şekilde en azından kapalı otoparkımız olmalı. 

Benim değil ama arkadaşımın evinin önünde duran arabasının ön cam lastiğine zarar vermişler bu insanlarla nasıl bir arada yaşıyoruz akıl alır gibi değil. 

Screenshot_20210105-095140_WhatsApp.jpg

Screenshot_20210105-095124_WhatsApp.jpg

@Mehmet Karagöz O ön cam lastiğine zarar veren insan değildir kedidir.

Emekli olmadan önce şirket aracı focusun ön cam lastiğini apartmanın parkında bahçedeki kedileri kemirirken görmüştüm. Aynı şekilde olmuştu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de daha 2 gün önce yaşadım benzer bir olayı hocam. Hatta sizin gibi buraya konu açsam mı diye düşündüm sonra da vazgeçtim. Gerçekten böyle insanlarla bir arada yaşadığım için utanıyorum. 2 gün önce arabamı iç dış yıkattım koltuklar da dahil. Simsiyah parlıyor, hatta eşim dedi ki maşaAllah de nazar değecek :)  sonra içeride koltukta tv izlerken aşağıda komşunun çocuğu bağırmış kaputa saksı düştü diye, eşim geldi böyle böyle saksı düşmüş arabaya diye. Şaka yaptığını düşündüm başta sonra ciddi olduğunu anlayınca indim aşağıya. Hiçbirşey demeden kaputtaki toprakları temizledim. Kimden düştüğünü çözmeye çalıştım. Mahallede avazım çıktığı kadar da bağırdım. Bu saksının sahibi karaktersiz ve şerefsiz bir insandır. Çünkü inip özür dilemeye dahi tenezzül etmiyor diye. Daha sonra hangi daireden düştüğünü gören bir komşu dedi böyle böyle karşıdan düştü diye. Ben de onlara bağırdım lanet olsun sizin gibi insanlara, sizden para pul istemiyorum gelin özür dileyin diye. Onu bile yapmadılar. Sonuç, kaputtaki göçükle dolaşıyorum. Yasaklar biter bitmez baktıracağım, kaç paraya mal olacak onu da bilmiyorum. Başka bir günde bagajda aynı şekilde kocaman bir çizik olmuş, başka bir günde aynaya vurup ters çevirmişler, başka bir günde kapının boyasını kaldırmışlar. Allah böylelerini bildiği gibi yapsın. Maalesef ki böyle karakter yoksunu insanlarla aynı memlekette yaşıyoruz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mehmet Karagöz Valla gözlerimle gördüm kemirirken. Araç Focus'tu. Sanırım Focusun lastikleri kedilerin dişine iyi geliyor. Çünkü aynı yerde çeşit şçeşit arac vardı sadece Focusu kemirmişti.

Kediler 6 aylıkken diş değiştiririyormuş ondan sanırım.

Geri
Üst Alt