White Golf 7.5

[mention=8166]JrQuen[/mention] benim yanıtım size değildi , genel olarak yazmıştım. 
maddiyat el verse yapılabilecek çok şey araçlarda...iç dış R kim istemez...veya full body kit...
ucuz yollu spoyler, marşpiyelle avutuyoruz kendimizi
karartma stop hele led olunca daha hoş oluyor...halojenleri değiştirince ilk iş karartma oldu/monthly_2020_10/E9304529-FA96-4DF5-905E-93A7B0AF2435.thumb.jpeg.ef42fda7ffe637ef70aa5096a3fcac5e.jpeg
Elbetteki imkanlar doğrultusunda dediğiniz gibi her şey maddiyattan geçiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orjinal 7 r tarzinda koyu stoplar icin kac numara hangi marka film cekiliyor deneyen oldu mu hic arkadaslar.

@ZITIPAŞA hocam ben kendi aracımda denedim, belki folyodandı bilmiyorum ama uygulama yaptıktan sonra soğuklarda kenarlarından atmalar oldu, 1 hafta sonra geri söktüm. Cam filmlerindeki gibi numara numara ayrılıyor mu karartma folyoları bilmiyorum, bilen arkadaşlar mutlaka yazacaklardır

@whitegolf 10 numara araç olmuş maşallah, devamını da bekliyoruz .
amblemlere folyoyu kendiniz mi uyguladınız ? zormu ?  resim çekmişmiydiniz?
teşekkürler

@futwrf  tesekkur ederim hocam, stek dynosmoke diye bir film var bu amac icin yapilmis ama bir turlu bulamadim ülkemizde

@10ur Teşekkür Ederim Hocam Araç Beyaz Olduğu İçin Siyah Tonlu Devam Ettim Zevk Meselesi Tabi,  :)

@Oguzhanx50 @Seastar76İlk başta kendim boyamayı denedim biraz aksilikler oldu Pendikte reflex auto garage'da kaplattırdım. 250-300 Liraya yapmışlardı 2 Amblemi

Ekli dosyayı görüntüle 41461
Hocam amblem uygulamaları çok başarılı ama hakkı 250-300 lira değil kesinlikle. Logonun kendisi o fiyatlarda. Muhakkak bir emek söz konusu ama kullanılan malzemenin maliyeti neredeyse yok denecek kadar. Yazın NamTuning’ten tek ambleme 30 tl fiyat almıştım, şimdi de olsun 50 tl. Daha fazlası müşteriyi kandırmaya girer bana göre. Yanlış anlamayın lafım size değil kesinlikle.

Stop karartma veya stop kenarı kaplatmayı düşünenlere uygulama esnasında dikkat etmelerini tavsiye ederim. Filmi maket bıçağıyla kesen yerler genellikle stop camını da bıçakla çiziyor ve tamiri pek mümkün olmuyor. 

Geri
Üst Alt