White Golf 7.5

Hocam amblem uygulamaları çok başarılı ama hakkı 250-300 lira değil kesinlikle. Logonun kendisi o fiyatlarda. Muhakkak bir emek söz konusu ama kullanılan malzemenin maliyeti neredeyse yok denecek kadar. Yazın NamTuning’ten tek ambleme 30 tl fiyat almıştım, şimdi de olsun 50 tl. Daha fazlası müşteriyi kandırmaya girer bana göre. Yanlış anlamayın lafım size değil kesinlikle.

Stop karartma veya stop kenarı kaplatmayı düşünenlere uygulama esnasında dikkat etmelerini tavsiye ederim. Filmi maket bıçağıyla kesen yerler genellikle stop camını da bıçakla çiziyor ve tamiri pek mümkün olmuyor. 
Evet hocam haklısınız bence de 300 edecek bir uygulama değildi biraz aceleye getirdiğim için oldu aslında yoksa folyoyu alıp kendim yapacaktım, stop kaplamada haklısınız ip ile yapan yerler tercih edilmeli yada hazır kalıp şeklinde alıp kendinizde uygulayabilirsiniz benim arkadaşın başına geldi mahvettiler stoplarını.20201231_072645.jpg

Klasik haftasonu yıkamamızı yaptık yine  :)

Kullanılan Ürünler: AutoGlym CleanWheels, Gyeon Bathe Plus

Yıkama ürün tavsiyelerini bekliyorum jant ürünüm bitti hem kaportaya uygulayabileceğim bir ürün bakıyorum autoglym magma tavsiye eden var mı tecrübesi olan ? :D E2D2DAA9-56EB-4F46-9986-E6B04B37A9E9.jpeg87647A74-4FD6-4B9F-9E3E-6F5B2282BE1D.jpeg

Magma bende var güzel ürün tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@whitegolf Maşallah hocam gerçekten değişik bir albenisi var aracın, nazar değmesin.

Yıkama ürün tavsiyesi demişsiniz ama demirtozu sökücü demek istediniz sanırım. Öyleyse Autoglym Magma, Koch Chemie FB, Flowey R10 tavsiye edilen ürünler. 

@whitegolf Maşallah hocam gerçekten değişik bir albenisi var aracın, nazar değmesin.

Yıkama ürün tavsiyesi demişsiniz ama demirtozu sökücü demek istediniz sanırım. Öyleyse Autoglym Magma, Koch Chemie FB, Flowey R10 tavsiye edilen ürünler. 
Teşekkür Ederim Hocam :)  demir tozu sökücü kesinlikle lazım bana karar kıldım sanırım magmayı alacağım çok demirtozu var aracın üstünde teşekkür ederim tavsiyeniz için :)  

logolar nerde yapıldı çok güzel olmuş

@driver_canHocamın verdiği linkten aynaları sipariş etmiştim bugün montajlamak nasip oldu almak isteyenler için link bırakıyorum; https://a.aliexpress.com/_BSCm14

IMG_E0914.JPG

Geri
Üst Alt