BCM değişimi sonrası kaybım var:)

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Arkadaşlar merhaba, başıma iki kez kötü ama sonucu iyi biten olaylar geldi... malum yavru kediler genelde araç motor kısmına giriyor geçmiş zaman yolda giderken takır tukur bir sesle fren yaptım iki yavru kedi aracımın arkasından yuvarlanarak yola düştü şükür ki arkadan gelen araç yoktu ve kenara aldım oradan gittiler ikinci olayda ise sesini duydum ama çıkaramadım itfaiye çağırdım onlarda çıkartamadı kedi iyice korktu kanala götürürken yolda atladı şükür oda ölmedi ve ne yapabilirim derken her araca bindiğimde korna çaldım ve kaçıp çıkıyorlardı sonra bu konra ile aracı kapatıp açma olayını yapayım dedim ve kafam rahatladı ama BCM değişiminden sonra aracımda korna ile açma gelmedi ayar tamam kod standart menüden işaretli ama maalesef korna çalmaya devam ediyorum:)

şimdi sorum şu daha önce başına gelen oldumu yada duyan,  kime sordu isem yda baktırdıysam herşey tamam diyor yokmu bunun çözümü bcm ile ne alakası olabilir yardım istiyorum dostlar...

Aynı sorun bendede var. Ama asıl sıkıntı şu bende BCM değişimi vs. olmadı 2020 model araç. ayarlardan açmama rağmen açılışta iki kez korna çalmıyor. Bir hevesle sırf o özellik için almıştım oysaki
Yanlış kodluyorsunuzdur

Upvote 0
Bu sorun bende de var. Buzzer montajı yaptık; açılışta ses yok, kilitlerken bir kez cik yapıyor. :)

İç denetim sensörü de taktık, o da aktif olmadı.

Upvote 0
Bu sorun bende de var. Buzzer montajı yaptık; açılışta ses yok, kilitlerken bir kez cik yapıyor. :)

İç denetim sensörü de taktık, o da aktif olmadı.
O zaman BCM ile alakalı büyük ihtimalle. Çok dert değil zaten kullanmıyorum çok ses çıkarıyor

Upvote 0
Korna ile açma kapama onay sesi kodlamasını ilk yaptırdığımda açılışta çift korna yapıyordu ama o zaman bcm değişimi yapmış mıydık yapmamış mıydık hatırlamıyorum.

Korna ile çok rahatsız edici olduğu için onu hiç kullanmadım ama buzzer sesi hoş. Açılışta da cikcik yapsa mutlu edecek beni ama yapmıyor. :)

Upvote 0
Korna ile açma kapama onay sesi kodlamasını ilk yaptırdığımda açılışta çift korna yapıyordu ama o zaman bcm değişimi yapmış mıydık yapmamış mıydık hatırlamıyorum.

Korna ile çok rahatsız edici olduğu için onu hiç kullanmadım ama buzzer sesi hoş. Açılışta da cikcik yapsa mutlu edecek beni ama yapmıyor. :)
Çözümü bulursak tekrar aktif ederim bende böyle sadece kitleme çalınca hoşuma gitmiyor

Upvote 0

Geri
Üst Alt