Silecek Suyu Ayarı

İsim
Aytuğ
Selam. Golf 7 de ön silecek suyu seviyesini az yükseltmek istiyorum. İnce tornavida ile mi yükseltiliyor? yoksa uzerindeki torx vida yardımıyla mı?

Selam hocam

Püskürtme açısını yükseltmek istiyorsunuz di mi dogru mu anladim

Ben toplu iğne ile püskürtme açısını değiştirmiştim
Dogrudur.

Bi vida gördüm ondan mı yükseliyor diye düsündüm. Anahtar ile yükseliyorsa igne vs ile ugrasmamak adina sorayim istedim.

Upvote 0
Selam hocam

Püskürtme açısını yükseltmek istiyorsunuz di mi dogru mu anladim

Ben toplu iğne ile püskürtme açısını değiştirmiştim
Ben de orada bir vida gibi bişey görmüştüm. Eğer toplu iğneyle  değiştirilebiliryorsa güzel.  

Ben pek silecek ve suyu kullanmam ama kullanınca arka kapı camına da gidiyor su. Arabayı yıkarken bir kurcalayayım.

Upvote 0
Ben de orada bir vida gibi bişey görmüştüm. Eğer toplu iğneyle  değiştirilebiliryorsa güzel.  
Ben pek silecek ve suyu kullanmam ama kullanınca arka kapı camına da gidiyor su. Arabayı yıkarken bir kurcalayayım.
Ben eski kafaliyim dikkat etmedim belki vida vardir gormedim / bakmadim

Eski usul toplu iğne ile devam ediyorum

Upvote 0
@PassificGolf7 @HONEY püskürtme nozulunun yanında olan delikten anahtarla (yukarı-aşşağı) ayar yapılabiliyor., toplu iğne zarar verme olasılığı mevcut.,

2-3 numara alyan anahtar veya T tipi torx anahtar ile ayar yapılıyor;

cvbööö.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Upvote 0
[mention=19912]PassificGolf7[/mention] [mention=11839]HONEY[/mention] püskürtme nozulunun yanında olan delikten anahtarla (yukarı-aşşağı) ayar yapılabiliyor., toplu iğne zarar verme olasılığı mevcut.,
2-3 numara alyan anahtar veya T tipi torx anahtar ile ayar yapılıyor;
/monthly_2020_12/812410754_cvb.thumb.jpg.3bcbe9366ce629cc400147244c074bc4.jpg

İğne ile ayar yapmıştım bende buradan ayarlandığını bilmiyordum. Teşekkür ederim hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0

Geri
Üst Alt