Gri Kurt

@silvershadow, iyi dilekleriniz için teşekkürler hocam. Bir süre daha optimum seviyede kullanacağım artık. Daha önce aynaları geniş açıyla kullanmayı denedim ancak sizinde söylediğiniz gibi alışkanlıktan vazgeçmek bende pek mümkün olmadı. :)

@MSE, @yarchi Çok teşekkürler, hoş bulduk.

@sdktsn Amin hocam, teşekkürler. 

@Odyologmaşallah subhanallah Allah nazarlardan saklasın çok güzel duruyor aracınız

@Odyologhocam nazarlık olsun bir dahada olmasın inşallah benim aracımda çizildi 2 gün önce insan üzülmeden edemiyor bu yüzden canım çok sıkkın  bende sizin gibi kendimi nazarlık olsun diye teselli ediyorum 

@Odyolog Hocam hiç sıkmayın canınızı bunlar olacak, hatta yanlış anlamazsanız olsun da, olsun ki nazarlık bulunsun,Allah beterinden saklasın, sağlıcakla nice güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, aramıza hoşgeldiniz.

@kimi-emd Sizede geçmiş olsun hocam umarım tekrarı olmaz şüphesiz can sıkıcı durumlar. 
@cradlemelih Hoş bulduk, kesinlikle haklısınız ayrıca hatasız olması için hiç binmemek gerek desem yeridir illaki olacak ama içten içe de kafaya takılıyor işte. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler hocam.

Hayırlı olsun, maşallah nazar değmesin, çok güzel.

@kimi-emd Sizede geçmiş olsun hocam umarım tekrarı olmaz şüphesiz can sıkıcı durumlar. 
@cradlemelih Hoş bulduk, kesinlikle haklısınız ayrıca hatasız olması için hiç binmemek gerek desem yeridir illaki olacak ama içten içe de kafaya takılıyor işte. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler hocam.
@Odyologçok sağolun hocam güzel dilekleriniz için mevlam daha büyük sıkıntı vermez  inşallah 

Maşallah, güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.

Geri
Üst Alt