2020 Golf Kör Nokta Uyarı ve Parktan Çıkış Asistanları Retrofiti

kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan.benimde aracım 2015 midline plus en boşu senin anlayacağın.
bende evvela gateway ve bcm yi değişip daha sonraki güvenlik uygulamaları için altyapıyı hazırlamak istedim.siparişlerini geçtim.elimdeler şuanda. @CemKabim sağolsun komple ACC seti aldım kendisinden, @zulalyolabim sağolsun ondanda hıgh bcm,hıgh gateway,3,0 pla komple seti,katlanır aynalar,amblem geri görüş kamerası,ayakpaspas ve kapı altı led aydınlatmaları,orjinal plaka led aydınlatma,kör nokta uyarı seti ve far anahtarı yağmur sensörü setlerini aldım.bir çoğunun montajını kendisi yaptı.ayrıca mode tuşu, esc ve lastik basınç tuşlarını zülal abi tesisatlarını çekti.mode tuşu aktivasyonunuda @forjust1daytuna abim lisanslayıp aktifleştirdi.
cem abi de 8'' lik 840c multimedyayıda anahtar teslimi yaptı.arabam geriye kalanlar  takıldığında bana çok başka bir keyif verecek.ender elektronikte bu ayın 13 ünde randevum var.(acc,pla set,kör nokta uyarı seti,sis farı gündüz farı montajları yapılacak.) tüm bunlar bittiğinde bomboş olan aracım beni yepyeni bir arabaya biniyormuşum gibi hissettirecektir.
ilk evvel midline aldığımda araç bana bakıyordu ben araca bakıyordum okadarki bomboştuk.en son lıne asisti ve onunla birlikte far yağmur sensörü ve çerçevesiz kararan ayna setlerinide tüm bunlar bittiğinde yapacağım çünkü orjinal camım kırık.daha birşey kalmadı sanırım.geriye sadece led stoplar ve mercekli farlar kalıyor ama nedense kendi orjinal far ve stopları benim dahada çok hoşuma gidiyor,hatta kaymayan sinyalleri kayanlara tercih bile ediyorum.

aracın birde en boş paketli olması şöyle güzel en,azından bir seferde parasını verip altyapıyı en yüksek olandan alarak istediğiniz retrofiti yapmış olabiliyorsunuz.

Geri
Üst Alt