Dsg Kavrama değişimi

@Jesi geçmiş olsun. Bi yandan da hayırlı olsun. 

Doğuş Oto harici,Ankara-İstanbul dışı  illerde bulunan servislerde de (servis bakımlı araçlarda) iyi niyet indirimi devam etmekte midir?

Olur ya dahil etmek istemeyebilirler, bunun için ne yapılması gerektiği ile ilgili bir tüyo kaparsanız güzel olur :)

Sizden rica etsem sorar misiniz? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Jesi Adnan hocam daha 10 gün önce değişmemiş miydi.

İyi akşamlar,

Hayır,geçen hafta arıza tespiti yaptırıp randevu aldım.

Aracı bu sabah götürdüm ikame  araç olarak 2020 model dolu donanım Tiguan verdiler sağolsunlar😊
Hocam tiguan'da sıfır faiz kampanyası var diye de söylediler mi? 😁

Bana verseler aklım karışırdı sanırım.

Özellikle günbatımı mavisi.

Tekrar iyi akşamlar herkese,
Bu sabah saat 08.30 da kartal doğuş otodan gelen telefonla uyandım😊uyandırma servisi galiba helal olsun doğuşa derken kötü haber geldi☹️şanzıman sökülünce devir daimde terleme görülmüş dolayısıyla bu terlemenin daha günlerde çatlayıp su kaçırma olasılığı olduğunu zaten aracın normal şartlarda 100.00km civarında devir daimin genelde değiştiğini söyleyince uykum bir anda açıldı🥳
Neyse daha fazla uzamayayım 1900.00 tl sıkışmış devir daim kayışlar ve diğer sair giderler bu söz konusu olan meblağın içindeymiş 😊
Ne yapalım diye sordular,değiştirmek istermisiniz yoksa daha sonramı yaptırırsınız,şimdi yapılırsa en azından işçilikten yırtarsınız iyi niyet olduğu için sadece 1900.00 +1500 toplamda 3400.00 TLcik küçük ama önemli bir müdahale olduğunu ifade ettiler.
Hayırlısı olsun,yarın aracı teslim edecekler 😊👍
Allah başka dert vermesin..

@Jesi geçmiş olsun, gerçekten iyi fiyata yaptırmışsınız, benim aracım 2016 passat dizel dsg, 71 bin km de titreme yapti, eşim arabayla kaza yapınca altur da kapı değişimi sırasında kavrama da değişsin dedim, yeni yıl zamlarından da etkilenmesin diye, 5600 tl masraf çıkardılar, benim de arabının sileceği dahil servisten ve bundan önceki tüm vw(polo, scirocco, golf7) altur bakımlı, doğuş karşılamıyormuş, bu bayi indiriymiş, servis danışmanın aymaz tavrı daha sonra müşteri hizmetlerindeki bayanın siz bilirsiniz ama böyle yapan müşterilerimiz sanayide fiyatı öğrenince (ki öğrendim bosch servis yaklaşık 4500-5000 tl fiyat verdi) bize tekrar geliyorlar tavrı üzerine sabah bıraktığım arabayı öğlen gidip geri aldım, eksper hasar için gelmişti bile. Ve bir daha altur un kapısının önünden geçmem

sonrasında avek e gittim, gerçekten oradaki hem hasar hem mekanik danışmanı çok iyi ve kibar davrandılar, doğuş yine reddetti, avek kendi insiyatif kullanarak 4600 tl fiyat verdi ve değiştirdim. Vw almanyaya durumu yazmayı düşünüyorum enerjimi toplarsam

@Jesi geçmiş olsun, gerçekten iyi fiyata yaptırmışsınız, benim aracım 2016 passat dizel dsg, 71 bin km de titreme yapti, eşim arabayla kaza yapınca altur da kapı değişimi sırasında kavrama da değişsin dedim, yeni yıl zamlarından da etkilenmesin diye, 5600 tl masraf çıkardılar, benim de arabının sileceği dahil servisten ve bundan önceki tüm vw(polo, scirocco, golf7) altur bakımlı, doğuş karşılamıyormuş, bu bayi indiriymiş, servis danışmanın aymaz tavrı daha sonra müşteri hizmetlerindeki bayanın siz bilirsiniz ama böyle yapan müşterilerimiz sanayide fiyatı öğrenince (ki öğrendim bosch servis yaklaşık 4500-5000 tl fiyat verdi) bize tekrar geliyorlar tavrı üzerine sabah bıraktığım arabayı öğlen gidip geri aldım, eksper hasar için gelmişti bile. Ve bir daha altur un kapısının önünden geçmem

sonrasında avek e gittim, gerçekten oradaki hem hasar hem mekanik danışmanı çok iyi ve kibar davrandılar, doğuş yine reddetti, avek kendi insiyatif kullanarak 4600 tl fiyat verdi ve değiştirdim. Vw almanyaya durumu yazmayı düşünüyorum enerjimi toplarsam
Merhaba,

Ben şahsen doğuş oto Kartal’dan oldukça memnunum özellikle servis danışmanı Ertunç bey gerçekten çok ilgili ve yapıcı 👏👏👏

Şiddetle tavsiye ederim 👍

İyi akşamlar herkese,

Bilgi amaçlı fatura dökümünü paylaşıyorum umarım faydalı olur.

46F346A4-412B-412B-8D76-A5EAFFC95A7D.jpeg

Cuma günü yıllık bakıma aracımı götürdüğüm zaman 2. vites kalkışlarında titreme ve şanzıman ısındığı zaman sürtünme sesi geldiğini ilettim, test ettiler ve kavrama değişimi için onay aldılar. İyi niyet garantisinden kavramayı değiştirdiler. Parçanın tamamı ve işçilik ücretinin %70'ini karşılayacaklarını kalan %30'un ise benim karsılamamı söylediler, kabul ettim. Toplamda 1600'ye kavramayı değiştirdiler.

Bununla birlikte 1400 tl  yıllık bakım masrafı ödedim. 

Tüm bu işlemleri doğuş oto kartalda yaptırdım. Eğer aracınızda bu tip sorunlar varsa ve iyi niyet garantiniz varsa kesinlikle üstüne gitmenizi ve değiştirmelerini söyleyin bence

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Jesi hocam selamlar, değişim sonrası şikayetiniz tamamen düzeldi mi? 

@erdibet hocam aynı soruyu size de yöneltmek istiyorum, değişim sonrası tamamen düzeldi mi hocam sarsıntı, vites geçişi, silkeleme? 

@Jesi hocam aynı sıkıntı bende de var servis ile görüştüm hatta sizin örneği verdim yok olmaz öyle şey diyorlar. Araç ful servis bakımlı ama 3 yıl geçtiği için iyi niyet garantisi bitti diyorlar. Rica etsen plaka ve trafiğe çıkış tarihinizi gönderebilirmisiniz. Sistemden bakalım diyorlar. @Jesi 

Geri
Üst Alt