Kayseri'den Selamlar :)

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun. Ben yaklaşık 5 yıldır 1.2 manuel kullanıyorum. Memnunum. Umarım siz de iyi intiba edinirsiniz. 

Daha önce 1 kere Kayseriye geldim. Güzel bir şehir. Talas civarı sakin ve güzel bir yer. Baya begenmiştim hatta. Tayin istenecek şehirler arasına aldım 😄

Öncelikle herkese tek tek çok teşekkür ederim. Aracımı merakla bekliyorum sanırım ancak haftasonuna hazır olacakmış, yoğunluktan dolayı. O yüzden pek deneyimleyemedim henüz golfü, kısa bir süre manuel rocco kullanmıştım umarım aynı hissiyatı yaşatır(performans hariç).

Alfa Romeo Giulietta'yı merak eden arkadaşlara aracı tanıtmak isterim. Bendeki 1.4 multiair 170hp otomatik versiyonuydu. Aracı yaz kış Eibach spor yay ve 225 40 18 jant lastikle kullandım. Yol tutuş olarak inanılmaz güven veren bir araç. Çoğu viraja gözünüz kapalı girebilirsiniz. Ayrıca ayağınızın altında hatcback bir araçta 170 hp hissetmek gerçekten heyecan verici. Sollamalara hiç korkmadan çıkabiliyorsunuz. Otomatik şanzımanı bir dsg yada s tronic gibi seri değil ancak tatmin edici. İç malzeme kalitesine gelecek olursak gerçekten sınıfındaki araçların altında çoğu yer sert plastik ve kışın zaman zaman ses yapabiliyor. Rutin bakımlarını normal bir ustada yaptırabilirsiniz. Bakım maliyetleri ise vag grubu araçların altında.

Şimdilik anlatacaklarım bu kadar detaylı sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışırım. Herkese tekrardan teşekkürler, iyi forumlar... :)

[mention]Kysr038 [/mention] pastirma.xls güzel fikir

Liste uzasin dolsun

Giulietta tasarım olarak özellikle arkadan çok beğendiğim bir araç oldu her zaman. Özellikle stoplar çok güzel geliyor. Hepte merak edip binmek istemiştim ta ki arka koltukta yolculuk yapana kadar. 3 saatlik yolculukta artık yol bitse diye dua etmiştim cidden çok konforsuz gelmişti. Şimdi de malum siteden baktım, iç tasarımı cidden kötü ve kalitesiz geldi. Ama vag grubu özellikle yol tutuş ve sürüş zevki konusunda eksik kalsa da diğer ger konuda rakiplerinden üstün. Siz de hoşgeldiniz aramıza

Geri
Üst Alt