Golf 6 Retrofit Mi? Satıp Daha Dolu Bir Araç Almak Mı?

Bütçe el veriyorsa 7 veya 7.5 kasa araca geçmek iyi olabilir ama aracınızın km'si nasıl olsa düşük, binmeye devam edin bence. Golf 6 kasa için de replika farlar var. Olmazsa ondan alıp bir de sensör takarsanız çok farkedecektir diye düşünüyorum. Hatta bunlardan önce aşağıdaki Rcd330 gibi bir cihaz alıp aracınıza bluetooth, geri görüş kamera desteği gibi özellikler kazandırabilirsiniz.

image.png

@AhmetCakmak RCD330 uzun bir süreden beri aklımda olan bir cihaz. Ama RCD510 a da kıyamıyorum. Aramızda bu ürünü kullanan var mı?

Aracınızın km'si düşükmüş bildiğiniz temiz bir araç, ben olsam aracımı kullanmaya devam eder ufak ufak eklemeler yapardım. Sonuçta Golf 7'de alsanız hem km'si yüksek olacak hem bilmediğiniz bir araç olacak.

Konuyu üzülerek tekrar hortlatıyorum. RCD330 almak istiyorum. Ses kalitesi konusunda RCD510'dan sonra hayal kırıklığı yaşar mıyım? Tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum.

@freecaptiv3 Hocam merhabalar size + larını ve - lerini sıralayım sizde karar verin

+RCD 330 RCD 510 a göre yeni nesil , daha hızlı (menüler,tepkimeler, müzik değişimi ve işletimi) ekran çözünürlülüğü çok daha yüksek.

+RCD 330 RCD 510 a göre (+) sı bol (apple carplay, android auto ) bu sayede navigasyon kişiler ve müzik uygulamanızı daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

+RCD 330 aracın içerisine daha yeni ve güncel bir hava katıyor araç içine bence rcd 510 biraz eski kalıyor bu yönden grafikleri görüntüsü.RCD 330 un arayüzü yeni nesil mib 2 görünümünde.

+rcd 330 un Bluetooth u daha kararlı.

-Ses konusunda rcd 510 un stok ses kalitesini bilmiyorum fakat rcd330 da ses kalitesinin düştüğü doğrudan herkesçe belirtiliyor.

-rcd 330 da cd girişi yok (tabi cd kullanımı tercihe bağlı)

onun dışında belirli bir eksisi aklıma gelmiyor fakat rcd 510  döneminin mesela bose ses sistemini destekliyor yani tahminimce ses çıkışı daha iyidir.

tabiki + ve - leri göz önünde bulundurmak gerekiyor ben olsam rcd 330 takardım çünkü yeni nesil görüntü premiumlaşıyor :)

Aslında tercih meselesi karar sizin nihayetinde 

@freecaptiv3 Hocam merhabalar size + larını ve - lerini sıralayım sizde karar verin

+RCD 330 RCD 510 a göre yeni nesil , daha hızlı (menüler,tepkimeler, müzik değişimi ve işletimi) ekran çözünürlülüğü çok daha yüksek.

+RCD 330 RCD 510 a göre (+) sı bol (apple carplay, android auto ) bu sayede navigasyon kişiler ve müzik uygulamanızı daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

+RCD 330 aracın içerisine daha yeni ve güncel bir hava katıyor araç içine bence rcd 510 biraz eski kalıyor bu yönden grafikleri görüntüsü.RCD 330 un arayüzü yeni nesil mib 2 görünümünde.

+rcd 330 un Bluetooth u daha kararlı.

-Ses konusunda rcd 510 un stok ses kalitesini bilmiyorum fakat rcd330 da ses kalitesinin düştüğü doğrudan herkesçe belirtiliyor.

-rcd 330 da cd girişi yok (tabi cd kullanımı tercihe bağlı)

onun dışında belirli bir eksisi aklıma gelmiyor fakat rcd 510  döneminin mesela bose ses sistemini destekliyor yani tahminimce ses çıkışı daha iyidir.

tabiki + ve - leri göz önünde bulundurmak gerekiyor ben olsam rcd 330 takardım çünkü yeni nesil görüntü premiumlaşıyor :)

Aslında tercih meselesi karar sizin nihayetinde 
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Şu an piyasada RCD 330 bulabileceğim bir yer var mı bildiğiniz? Gönlümden RCD330 geçiyor ama ses kalitesinden de ödün vermek istemiyorum. Bilmiyorum çok kararsızım :(

Geri
Üst Alt