GOLF 7 R Arka Tampon ( YARDIM )

Orijinal golf r daki egzoz ucu boyutunu takarsanız difüzörde çok küçük duracaktır. O yüzden onun bir boy büyüğünü takmak daha güzel duracaktır görsellerde olduğu gibi. 

Dostlar tampon siparişi verdim. Egzoz ucu bakıyorum akrapoviç  marka düşünüyorum.  Yalnız 300 liraya olan da var 1.000 lira olan da var. Farkları neler hangisi tercih edilmeli ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostlar tampon siparişi verdim. Egzoz ucu bakıyorum akrapoviç  marka düşünüyorum.  Yalnız 300 liraya olan da var 1.000 lira olan da var. Farkları neler hangisi tercih edilmeli ? 
tamponu kaça aldınız acaba özel değilse bilgi alabilir miyim bende arıyordum 

Hocam ben kendi aracımın egzozlarını ölçerim yarın söylerim. Akrapoviçlerde küçük kalıyor boşluğa maalesef. 

@Furkan96  hayırlı olsun R difüzör ve uyumlu egsoz başlıkları @Metsa9619 (  beyaz_garage nin kurucusudur ) ara selamı söyle onda olması gerek montajıda yapar...
@Furkan96 1 ay kadar önce sormuştum Beyaz Garage’a, yanlış hatırlamıyorsam R difüzör için 800₺ fiyat vermişlerdi.

Akrapoviç’in de orijinali ve replikaları oluyor, fiyat farkı ondan olsagerek. 

@Furkan96 dostum golf 7 araçların golf 7.5 ile olan tırnakları farklı diye biliyorum. O yüzden tamponlarda uyumsuzluk yaşanıyor ve takılamıyor diye biliyorum. 
Eğer takılabilirse burayada atar mısın? Arka tamponu golf 7.5 takmak isteyen arkadaşlar var :)  @muhammedakgunes

@39AKN039 Eğer takıldıktan sonra bir esneklik veya bombelenme şişiklik vs gibi durumlar olmuyorsa gayet iyi.

@farukal yok takılıyor :)  takan var daha önce. Beyaz bi golf vardı arka stoplar golf 7 highline model olan. O hocamız 7.5 tamponu taktırmıştı.Uyduğunu biliyorum yani :)  

Geri
Üst Alt