Arka silecek suyu

furkanmk7

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Araç
mk7
Arkadaşlar selam hayırlı haftalar cümleten,

Dün bir sorun fark ettim geçen sene 3.stop lambasını frene basınca yanıp sönen çakar dedikleri şeyden yaptırdım sorun yoktu geçenlerde fark ettim 2 tane ledi patlamış gittim atölye semihte yaptırdım zar zor yaptı orda işten pek anlamayan bir çalışan vardı zaten trim işçiliğinden belliydi hiç kibar değildi sökerken, dün fark ettim arka silecek suyu çalışmıyordu ben de bayağı bir basılı tuttum sonra bir baktım tavan da su lekesi var sildim bezle çıktı ama kim bilir kaç kere denedim su atmayı acaba bir sorun olur mu tavan paslanır mı.

Arabaya el yatkınlığımız doğrultusunda kendimizin bakması icin bir sebep daha. Çok geçmiş olsun klimayı son seviye açıp havalandırın geçer zannımca. Bende bu uzaktan kumanda ile otomatik cam açma olayında açık kalmış yanlışlıkla basılıp, içine kar yağmıştı :/  kuruttum çok şükür sıkıntı yok. Başka bir arkadaşında yine aynı olaydan yağmur yağdı aracına :/ . Su an kapalı otomatik cam açma kapama isi tavsiye etmiyorum. 
öyle yapıcam hocam :)  size de geçmiş olsun kötü bir durum gördüğünüzde bayağı şok olmuşsunuzdur o an :)  mantıklı dediğiniz kumandaya fazla güvenmemek lazım size diyorum ama bende öyle yapıyorum :)  

Upvote 0

her kriz döneminde dükkan sahibi her meslek kan ağlıyor neredeyse fakat farkettiyseniz bizim usta kesim hiç aç kalmıyor. Sözüm ona işini doğru dürüst yapan usta zaten aç kalmıyor o ayrı konu. 
millet olarak kendi ayağımıza sıkmaktan başka bir şey bilmiyoruz işinini dürüst yapa ustalar hariç tabi.

Upvote 0
@furkanmk7 öyle yapan kim olursa o araba o ustaya bile muhtaçsa gitmiceksin. hatta gerekirse o arabayı yakacaksın.böyle sözümona ustaları biz besliyoruz hemde bilerek.
şuraya bakarmısın adam velinimetini ne hale getiriyor! yediği ekmeğine saygısı olmayandan ne beklenirki?
malesef hocam işte paraya doyunca bu gibi durumlar çıkıyor ortaya bir keresinde de bagajı karbon kaplattım ilk hafta su aldı adam paramı zar zor 2 ayda iade etti altarafı 250 lira :)  

Upvote 0
@furkanmk7 servis baksın önce, sanayi orası burası derken size dünyanın masrafını çıkartır. ama sanayi işi olur garantisiz yani. yine usta baksın bi bilgi alın ama.

Upvote 0
@furkanmk7 servis baksın önce, sanayi orası burası derken size dünyanın masrafını çıkartır. ama sanayi işi olur garantisiz yani. yine usta baksın bi bilgi alın ama.
Atölye semihe ulaşmaya çalışıcam açmadılar cevapta vermediler direk dükkana gidicem bakalım kabullencek mi yoksa yan mı çizcekler :)

Upvote 0
öyle yapıcam hocam :)  size de geçmiş olsun kötü bir durum gördüğünüzde bayağı şok olmuşsunuzdur o an :)  mantıklı dediğiniz kumandaya fazla güvenmemek lazım size diyorum ama bende öyle yapıyorum :)  
Hemde nasıl şok oldum arabanın içine kar yagmasi sokaktan geçene desem millet Güler haklı olarak 😊

Upvote 0
@furkanmk7 abi önceden böyleydi demelerine hiç aldırmadan, kullanıcısının siz olduğunu, sizden daha iyi bilemeyeceklerini uygun bir dille söyleyin. zaten açılınca belli olacaktır durum.

Upvote 0
@furkanmk7 abi önceden böyleydi demelerine hiç aldırmadan, kullanıcısının siz olduğunu, sizden daha iyi bilemeyeceklerini uygun bir dille söyleyin. zaten açılınca belli olacaktır durum.
dün akşam yazdı gelin bakalım diye benim korktuğum içersinin paslanması umarım ciddi bir şey yoktur. Aslında kendim açık bakasım var ama bu sefer ihale bana kalır :D  

Upvote 0
Arkadaşlar sorun çözüldü hortum ya unutulmuş ya da çıkmış ama sonuç olarak çözüldü şükür 😅

Upvote 0

Geri
Üst Alt