Kapı vida muhafaza kapağı? (Midline sahibi arkadaşlar)

@erty Hocam aracım 2016 ağustos üretim comfortline ve benim aracımda da o kapaktan yok. Arkadaşların dediği gibi 2016 sonrası modellerde kaldırılmış olabilir.

Ustadim

Senin icin baktim 2014 benim comfortline da var

Ucuz birdeydir bence servisten al tak guzel olur

d6a7369e8fae2edb94f081aba42092ef.jpg

c1b9df606ad7bafaa7e3afd378e1b0fe.jpg

@HONEY takamaz hocam onu, bizim kapılarda onu takmak için delik var, ancak takmak için plastikteyim takma kısmını kesip çift taraflı bantla yapıştırmak gerek, gerek var mı? Sanmıyorum

Hocam sağolun, o bölgede çıplak vidalar Golf standartlarına yakışmayan bir görüntü, o yüzden mutlaka kapak vardı başına bir şey geldi diye düşündüm açıkçası. O zaman VW lafım sana, ne istedin avuç içi kadar kapaktan 😄

Parça kodunu bulabilirsem temin etmeye çalışacağım. Görüntüyü geçtim rüzgâr yalıtımına mutlaka etkisi vardır.

@erty şöyle belirteyim, o kapak vidalara tutturulmuyor, 2 vidanın arasında delik var oraya da girmesi gerekiyor, vw tasarruf olarak anahtarlı torpidoyu vs kaldırdığı zaman o kapağı da kaldırmış. 2015 model aracımda mevcut ama daha sonra üretilen araçlarda mevcut değil. Zaten bir işlevi yok, tek işlevi vidaları gizlemek
Hocam rüzgar sesine etkisi olabileceğini düşünüyorum bu parçanın açıkçası. Tam da Golf'ün zayıf karnı olan kelebek camı civarında. İptal edilmesi kötü olmuş.

@erty imkanım olsa size gösterebilsem ne demek istediğimi anlarsınız, rüzgar sesi ne etkisi yok hocam, ki emin olun etkisi olsa bu kadar ucuz manasız parçayı kaldırmazlardı 

Geri
Üst Alt