ACC İçin gerekli parçalar (golf 7.5)

Merhaba aranızda yeniyim, Golf 2017 araç aldım. Alım aşamasında forumu ve özellikle bu konuyu takip ediyordum. İlk yapmak istediğim değişim bu olduğu için. Dokiauto isimli çinli satıcı ile iletişime geçtim. Kendisi bana aşağıda belirttiğim koda sahip acc radarını almamı en güncelinin bu olduğunu belirtti. Sizce doğru mudur ? 

5Q0907561K bu seçeneği seçerek sipariş vermem gerekiyormuş. Doğru bilgi için sizlerinde onayını almak istedim.

https://tr.aliexpress.com/item/4000150519648.html

Hayır hocam bu olmaz. Senin arabada logonun altında. İç bölge ısıtmasız radar kullanıyor. Bu linkteki radarların hepsi ayaklı ve ısıtmalı. 

Hayır hocam bu olmaz. Senin arabada logonun altında. İç bölge ısıtmasız radar kullanıyor. Bu linkteki radarların hepsi ayaklı ve ısıtmalı. 
Satıcı bana bununla birlikte eski ön logoyuda göndereceğini belirtti. Bir yanlışlık var bende onu anlamaya çalışıyorum [emoji56]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dokiauto'dan yaptığım her alışverişte sorun yaşadım, başka bir satıcıdan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
Hadi ya ne gibi bir sorun yaşadınız ? Baya alıcısı var türkiye’den aslında çok ilginç size mi denk geldi acaba :S

[mention=24313]thingbad[/mention] Yanlış ürün gönderdi, kullanılmış ürün gönderdi vs.
Sanırım radarıda bana yanlış gönderecekti de şasi no istedi kontrol edecekmiş bakalım. Hem radar uyumlu kapak yollayacak hemde braketli radar öneriyor
şaşırttı beni bu değil diyorum yok bu diyor. Yarına ne diyecek göreceğiz.

Sanırım radarıda bana yanlış gönderecekti de şasi no istedi kontrol edecekmiş bakalım. Hem radar uyumlu kapak yollayacak hemde braketli radar öneriyor şaşırttı beni bu değil diyorum yok bu diyor. Yarına ne diyecek göreceğiz.

Onun değil, forumdaki arkadaşların yönlendirmelerine uymanızı tavsiye ederim. 

@HONEY Şimdi link şeklinde tüm aldığım ürünleri bıraktım. Vergi dahil 1027 TL 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt