ACC İçin gerekli parçalar (golf 7.5)

@thingbad Logoyu yeni tip alın bence; hem daha ucuz, hem daha şık.

Tuş takımı da parlak kromlu, basit durduğunu düşünüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@frknyldrm Güzel yönlendirmeniz için teşekkürler ama arka'da kamera var. Onuda değiştirmem gerekecek 2 tane almak pahalıya gelir benim için o yüzden böyle olsun istedim :)  Sıkılırsam belki değiştirebilirim ileride grupta bazen satanlar oluyor alıveririm onlardan. Aracımda çalışır halini bir görelimde bakalım nasıl olacak sonrasına karar vermek kolay. Ürünler doğru ama şuan dimi ?

@thingbad Tuş için farklı resimler koymuş, Mat ve Mode Tuş'lu olanı almanız daha iyi olur. Renk olarak aracın içine uyumlu olur ve hız limitleyicide çalışır. @frknyldrm hocamın dediği gibi parlak olanı almayın derim.

@CemK Merhaba cem bey, K ile biteni almıştım. Doğru almışım o hale :)

@frknyldrm Güzel yönlendirmeniz için teşekkürler ama arka'da kamera var. Onuda değiştirmem gerekecek 2 tane almak pahalıya gelir benim için o yüzden böyle olsun istedim :)  Sıkılırsam belki değiştirebilirim ileride grupta bazen satanlar oluyor alıveririm onlardan. Aracımda çalışır halini bir görelimde bakalım nasıl olacak sonrasına karar vermek kolay. Ürünler doğru ama şuan dimi ?
Arkaya yeni logo mevzusunu çözen olmadı henüz, olsa ben dahil baya müşterisi çıkar. 

Ön logo ile arka logo aynı değil, arka için yapılan yeni logolar da bizim araçlarda içerde kalıyor, kötü görünüyor.

Kendi aracıma aldığım parçaları aşağıdaki iletide görebilirsiniz, doğru/yanlış bakarsınız.

Hocam siparişi geçtiniz mi, listeden değiştirdiğiniz parça oldu mu?

Geri
Üst Alt