Doğum günü kutlamaları

@reko @Jesi sn hocalarım sağlık mutlulukla ve sevdiklerinizle geçen  güzel bir ömür diliyorum

Teşekkürler arkadaşlar güzel dilekleriniz için..

@reko

@Jesi abi yeni yaşınız hayırlı olsun. Nice mutlu seneler dilerim. 

@reko @Jesi sevdiklerinizle beraber nice mutlu yıllara herşey umarım gönlünüzce olur.adnan abi bu aralar ankaraya yolun düşerse senin doğum gününde kutlayalım 

@Jesi

Değerli Adnan Hocam;

Öncelikle Maşallah

Herkese hayat enerjisi dağıtacak denli yüksek enerjinizin hayranıyım... 

ve emekli olunca tüm dünyayı gezme hayali kuranların idolüsünüz..

Allah hepimize sizinkisi gibi bir emeklilik nasip etsin..

Fişek gibi Adnan Hocamın hızına bilmem yetişir mi buradan gönderdiğim selam ve saygılar? :)

Yeni yaşınız ve doğum gününüz kutlu olsun. :000292-medium:
Sevgili @silvershadow Murat Bey,

Öncelikle güzel tebrik ve yorumlarınız için tarafınıza yürekten teşekkür ederim.

Yanıtım biraz geç maalesef dün sabah uzun zamandır hasta olan ve Mersin'de ikamet eden çok sevgili dayımın vefatı ile ilgilenmek zorunda kaldığım için hemen cevaplıyaöadığım için özür dilerim.

Saygılarımla.

@reko @Jesi sevdiklerinizle beraber nice mutlu yıllara herşey umarım gönlünüzce olur.adnan abi bu aralar ankaraya yolun düşerse senin doğum gününde kutlayalım 
Değerli @kimi-emd dostum,

Doğum günü kutlama mesajın için çok teşekkür ederim,inşallah en kısa zamanda görüşmek dileği ile.

Saygılarımla.

Sevgili @silvershadow Murat Bey,

Öncelikle güzel tebrik ve yorumlarınız için tarafınıza yürekten teşekkür ederim.

Yanıtım biraz geç maalesef dün sabah uzun zamandır hasta olan ve Mersin'de ikamet eden çok sevgili dayımın vefatı ile ilgilenmek zorunda kaldığım için hemen cevaplıyaöadığım için özür dilerim.

Saygılarımla.
Değerli Adnan Hocam

Öncelikle başınız sağolsun 

Dayınıza Allah rahmet eylesin kalanlara da sabır dilerim.

@Jesi Adnan Abi, başınız sağolsun. GTA ekibi olarak her zaman yanınızdayız.

Saygılar bizden. 

Değerli @kimi-emd dostum,

Doğum günü kutlama mesajın için çok teşekkür ederim,inşallah en kısa zamanda görüşmek dileği ile.

Saygılarımla
İnşallah adnan abi en kısa zamanda görüşürüz geçenkinde işlerim olduğundan yetişememiştim Bu sefer yetişmek ümidiyle :)

@jesi Adnan hocam basiniz sagolsun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt