IŞIK PAKET

mchtuc

Üye
İsim
Mücahit Uc
Aracım ışık ve sürüş konfor paket olmasına rağmen far ve yağmur sensörü yok. Bu konuda bir fikri olan var mı? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Işık Görüş Paketi içeriği:

• Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
  • Yağmur sensörü
  • Eve geliş “Coming Home” fonksiyonu
  • Evden çıkış “Leaving Home” fonksiyonu
  • Far sensörü

Yani aracınızda ışık görüş paketi varsa sensör olmama ihtimali yok hocam. Aracınızı 2.el aldıysanız yanlış bilgi vermiş olabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Işık Görüş Paketi içeriği:

• Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
  • Yağmur sensörü
  • Eve geliş “Coming Home” fonksiyonu
  • Evden çıkış “Leaving Home” fonksiyonu
  • Far sensörü

Yani aracınızda ışık görüş paketi varsa sensör olmama ihtimali yok hocam. Aracınızı 2.el aldıysanız yanlış bilgi vermiş olabilirler.
Ek olarak plaka aydınlatmaları orijinal beyaz oluyor değil mi hocam. 

@AhmetCakmak Evet ikinci el aldım. Servisi aradım opsiyonlarında varmış. Söküp satmış olamazlar herhalde? :)

Hocam ben geçen yıl Golf aldım. Almadan öncede donanımlar konusunda tam bilgi sahibi değildim. Araştırma yaptıkça öğrendim. Araç içi ambiyans aydınlatma var diye "aracım ışık paketli" yazan çoktu ilanlarda. Far anahtarının resmini atın, ön camın resmini atın sensör var mı diye bakayım dediğim çok oldu ve çoğunda da ışık paket yoktu. Acaba böyle olmuş olabilir mi sizin durumda da?  

@superkartal Valla benim de aynı oldu, aldıktan sonra o kadar araştırdım ki hayatımda hiçbir şeye bu kadar vakit ayırmamışımdır :)  servisi arayıp sordum ışık paket var dediler. Karartmalı ayna, iç ambiyans, kapı kolları, ayaklar vs aydınlatmalı. Var yani. Hız sabitleyici vs de var. Ama sensörler yok. Yarın yollayayım resimleri 

Hocam Comfortline paketlere ek Işık ve Sürüş paket alınmazsa gerçekten saf Comfortline'ların hiçbir esprisi yok. Benim araçta da hız sabitleyici yok mesela, Doğuş'un satış stratejileri işte, bi araba boş, orta ve dolu paket olur, bilirsin alırken. Bu orta paket ama şu yok, almak istersen şu kadar daha ateşle, ki normalde orta paket dediğin araçta zaten olması gereken şeyler bahsettiğim şeyler. Paramız olsada dolu dolu Highline alabilsek ama bu saatten sonra o da zor be!

Hocam Comfortline paketlere ek Işık ve Sürüş paket alınmazsa gerçekten saf Comfortline'ların hiçbir esprisi yok. Benim araçta da hız sabitleyici yok mesela, Doğuş'un satış stratejileri işte, bi araba boş, orta ve dolu paket olur, bilirsin alırken. Bu orta paket ama şu yok, almak istersen şu kadar daha ateşle, ki normalde orta paket dediğin araçta zaten olması gereken şeyler bahsettiğim şeyler. Paramız olsada dolu dolu Highline alabilsek ama bu saatten sonra o da zor be!
Kesinlikle öyle. orta paket sözde ancak midline dan farkı koltuk yapısı oluyor. belkide elektronik devre farkı vardır. ancak hız sabitleyici comfortline'da standart olmasını beklerdim. bende yeni golf aldım 2015 model. alırken mümkün mertebe ışık görüş ve sürüş konfor paketi olmasına denk geldim. şanslı olduğuma inanıyorum ki çok uğraşmadan ve aramadan aradığım aracı buldum. şu an birde 2013 model focus var trendX+ Sport paket. ama standardında hız sabitleyicisi var başlangıç paket olmasına rağmen...

Işık paket değil de aslında ışık görüş paket, ayrı satılıyor mu bilmiyorum ama görüş paket olmayabilir belki araçta

Geri
Üst Alt