Leon FR yay Golf 1.2 tsi ye

mchtuc

Üye
İsim
Mücahit Uc
Arkadaşlar uzun süredir bir konu hakkında araştırma yapıyordum ve cevabını bulamıyordum. Leon FR helezon yaylarını 1.2 tsi aracıma taktım. Gayet güzel oldu. 1.4 lere yapanlar vardı, onlarda daha alçak duruyor ama 1.2 de daha yüksek. Benim gibi bunun cevabını arayan varsa bilgilendirmiş olayım. 

B430BA70-34D3-41C8-8D9F-3F2FCD43B185.jpeg

3E80606A-B5C1-4124-AE53-B5E8E9E04E39.jpeg

Merhaba, ben de taktırmak istiyorum. Aracım 1.2 TSI, üzerinde 18 inc jant var. Leylek gibi durmasindan korkuyorum. Konfor anlamında nasıl bir deneyim yaşadınız?

Bende pressli yay vardı, konfor kötüydü. Bunda daha iyi ama yükseldi araç. Sizin jantlar büyük olduğu için leylek gibi durmasa da yüksek durur yine 

Hayırlı olsun. Son zamanlarda bu yay tercihi epey arttı ve memnun herkes. Bence görüntüsü de tadında duruyor. 

Daha öncede dediğim gibi fiyat performans olarak en mantıklı çözüm budur. Bir spor yay düşüklüğü beklemeyin  ama görsel olarak stok halinden kat kat iyidir ve konfor kaybı minimum olur. Bence gayet güzel olmuş  güle güle kullanın. 

@Balistique Aslında benim istediğim tamamen konfordu. Görüntüye çok takılmıyorum ama bu yay uygun fiyata düşünce ve uzun süredir orijinal 1.2 yayı bulamayınca bunu takmak durumunda kaldım. Görüntü güzel oldu gerçekten ama konfor orijinale göre bir tık düşük olabilir. 

@AhmetCakmak Teşekkür ederim. Evet görüntü isteyen için 1.4 golflere daha güzel yakışıyor. Bunda da fena durmadı. Ama illa konfor diyen varsa bir tık düşük diyebilirim. 

Golf 1.2 tsi yayı tahminimce 1 cm kadar daha yüksektir. 

Geri
Üst Alt