🧿 Golf Mk7.5 : Şerit Takip Sistemi (Lane Assist)

yolda giderken uzun far asistanı ilk kez devreye girdi anlamadım önce :)  görmedik böyle özellikleri daha önce ama muhteşem oluyor eğer aracımda orjinal j olsa idi o aydınlatma süper olurdu simdi araştırmaya başladım kesinlikle 2021 de orjinal fara geçeceğim :)  ilk araştırmama göre dolu şekilde almanya da çıkmacılarda 350- 400€ arkadaşım baktı devam devam dedim:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

@metinkar Metin hocam hayırlı olsun. 653 ve 654 numaralı kameralar Golf 7 (2013) de kullanılabilir mi?

@metinkarhocam hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir nokta dikkatimi çekti. Sanırım siyah orijinal trim tercih etmişsiniz. Acaba tavan rengi ile sırıttı mı? Alieksde tavan rengi trimler var. Onlar yerine bunu tercih etmenizin bir sebebi var mi? Tesekkurler

@metinkar aynen metin hocam Almanya e-bayda 350 euro ya falan var fakat boş Far. Bir sürü ekipman gerekiyor Far haricinde :)

@ZaGani  siyah trim tercih ettim çünkü tavanın rengi cama kadar değişmesini istemedim siyah cam ile uyumlu bana göre ve göz almıyor... tavan renginde olanlar serviste var aliexpresse gerek yok bence...

@metinkarhocam hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir nokta dikkatimi çekti. Sanırım siyah orijinal trim tercih etmişsiniz. Acaba tavan rengi ile sırıttı mı? Alieksde tavan rengi trimler var. Onlar yerine bunu tercih etmenizin bir sebebi var mi? Tesekkurler

@ZaGani  siyah trim tercih ettim çünkü tavanın rengi cama kadar değişmesini istemedim siyah cam ile uyumlu bana göre ve göz almıyor... tavan renginde olanlar serviste var aliexpresse gerek yok bence...
Hocam serviste o parcanin fiyati ne kadar acaba? Yuksekse alieksprestn soyleyecegim de

Geri
Üst Alt