🧿 Golf Mk7.5 : Şerit Takip Sistemi (Lane Assist)

Hocam montajı ve kodlamayı nereye yaptırdınız camda sıkıntı çıkmadı değil mi sonrasında hava girişi ses yapması yada yağmur suyu akıntısı olmamıştır umarım bende yaptırıcam parçaları sipariş edicem ama servisler çok kaprisli yap geç mantığında o yüzden soruyorum

Merhaba montaj ve kodlamanın nerede yapıldığı alıntı yaptığın ilk mesajın başında hemen yazıyor...

Bu işlemi yaptırmayan yok gibi kimseden şikayet gelmedi...

Benim konu ve diğer konuları okumalısın parça kodları, ürünlerin hangisini nereden nasıl alacağın gibi...

Bir işleme karar verdiğin zaman bütçen hazır ise almaya başla kenarda dursun hergün fiyat artıyor...

Karar veremezsen bu tarz işlemleri sonuçlandırman çok zor...

Sana şimdiden kolay gelsin...

Son düzenleme:
Merhaba montaj ve kodlamanın nerede yapıldığı alıntı yaptığın ilk mesajın başında hemen yazıyor...

Bu işlemi yaptırmayan yok gibi kimseden şikayet gelmedi...

Benim konu ve diğer konuları okumalısın parça kodları, ürünlerin hangisini nereden nasıl alacağın gibi...

Bir işleme karar verdiğin zaman bütçen hazır ise almaya başla kenarda dursun hergün fiyat artıyor...

Karar veremezsen bu tarz işlemleri sonuçlandırman çok zor...

Sana şimdiden kolay gelsin...
Ender Elektronik cam montajı yapıyor mu camı siz yetkili servisten tedarik edip Enderde yaptırdınız sanırım doğrumu anladım

Ender Elektronik cam montajı yapıyor mu camı siz yetkili servisten tedarik edip Enderde yaptırdınız sanırım doğrumu anladım

Ender Elektronik cam montajı yapıyor...

İşlemi yapmadan önce gidip sipariş vereceksin ücretini ödeyip doğuştan ürünü çekiyorlar daha sonra anlaşmalı olarak camın değişimini dükkanda yapıyorlar...

0 (216) 370 77 25 arayıp yada whatsapptan yazabilirsin...

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt