Beyaz Diş

Golf2013

Üye
Arkadaslar merhaba, ben de elimden geldigi kadar kendi arabamla ilgili paylasimlari bu baslik altinda yapmaya calisacagim.

Aracim 2013 ocak trafige cikisli 1.2 tsi midline plus manuel beyaz renktir. Ekstra olarak sadece arka park sensoru bulunuyor. 30bin kmye yaklastim ve cok memnunuz ailecek.

19b8aed8d620fc70435fd69bd2914ec3.jpg

İlk parti golf 7lerden sayilir arac o yuzden pek fazla secme sansimiz olmadi, fiyat da 41bin tlydi cok uygun oldugu icin comfortline fln aramadik acikcasi.

Golf gercek anlamda bir tutku ve hastalik, bir kere bulasan vazgecemiyor. Ben aslinda astra kullaniyordum ve aileye golf geldikten sonra arabamdan sogudum[emoji23] astramla ilgili tek sozum fiyat performans olarak aldigim zaman cok iyi olmasiydi, ve 5yil boyunca hic sorun cikarmadi, hatta sadece 2 kez bakim yaptirdim kmsi 35binde de sattim[emoji16] buna ragmen hic bir zaman uzmedi o yuzden onun da yeri ayridir. 33,5 e almistik 39dan satildi aralik sonunda, gecen sene park halinde ciddi bir kaza yasadigi halde...

Onceki aracim siyahti ve hergun lanet ediyordum[emoji55][emoji55] beyaz araba candir [emoji106]

Bu arada gecen hafta aileye yeni bir golf 7 daha katildi, 1.4 tsi 125hp highline manuel . Tabiki ikisi arasinda donanim ve performans farki bulunuyor ama midline plus fiyat performans araci olarak bence piyasada suan en ekonomik aractir. Highline ise tam bir mutluluk[emoji16][emoji16][emoji16]

dd3252581670c12e0d4f6e9ec02b4569.jpg

Normalde aracin orjinalini bozmayi hic sevmem fakat bazi eklemeler yapmayi dusunmekteyim zaman buldukca.

Yapmak istediklerim:

1-direksiyona tus takimi eklenmesi

2-hiz sabitleme

3-krom egzos

4-pedal takimi (emin degilim bunda)

5-bagaj havuzu

6-3d ya da 4d paspas (istedigim gibi bir urun bulamadim)

Simdilik bu kadar, zaman zaman yakit tuketimi, araba fotograflari ve yapilanlari paylasmaya calisacagim[emoji120]

Son uzun yol tuketimim:

b8d11d6faf702342fd6978bc4904849c.jpg

1.2tsi ve en sevdigi hizlar[emoji16]

9173c85e487c2b8c12a6e666af545dbc.jpg

@volumecontrol

Yeni aracınız hayırlı olsun, hız konusunda haklısınız hocam :) Geçenlerde kayınpeder kullandı arabayı çok yakıyor bu dedi sonra kaçla gittin falan deyince 120-130 falan dedi :)   Hiç şaşırmadım bu durumda :D

volumecontrol dedi:
Normalde aracin orjinalini bozmayi hic sevmem fakat bazi eklemeler yapmayi dusunmekteyim zaman buldukca.

Yapmak istediklerim:

2-hiz sabitleme

3-krom egzos

5-bagaj havuzu

Hocam ben de orjinalciyim ;)

1. Kesinlikle olması gereken birşey. Hem görsel, hem de sürüş güvenliği dahil birçok faydası var.

2. 1 numara yapılırken az maliyetle aradan çıkartılabilir.

3. Kesinlikle hoş bir detay

4. Emin olun. Zaten çinden alınanlar pahallı değil.

5. Ben almadım ama alsam iyi olur :)

6. Ben orjinal kaucuk aldım. Sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Arka koltuklara sürekli oturan yoksa siz de orjinal alın derim.

yusuf dedi:

Yapmak istediklerim:

2-hiz sabitleme

3-krom egzos

5-bagaj havuzu

Hocam ben de orjinalciyim ;)

1. Kesinlikle olması gereken birşey. Hem görsel, hem de sürüş güvenliği dahil birçok faydası var.

2. 1 numara yapılırken az maliyetle aradan çıkartılabilir.

3. Kesinlikle hoş bir detay

4. Emin olun. Zaten çinden alınanlar pahallı değil.

5. Ben almadım ama alsam iyi olur :)

6. Ben orjinal kaucuk aldım. Sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Arka koltuklara sürekli oturan yoksa siz de orjinal alın derim.
Hocam benzer zevklerimiz var [emoji106] araba alirken hediye ettikleri kaucuk paspas var ama orijinal mi bakmadim valla hic[emoji16] halilari hic kullanmam ben sevmiyorum zaten.

Bakalim zamanla yukardakileri yapmaya calisacagim.

KabileReisi dedi:
@volumecontrol

Yeni aracınız hayırlı olsun, hız konusunda haklısınız hocam :) Geçenlerde kayınpeder kullandı arabayı çok yakıyor bu dedi sonra kaçla gittin falan deyince 120-130 falan dedi :)   Hiç şaşırmadım bu durumda :D
120-130 yine iyi, daha artarsa hiz tuketim artiyor, ama yine de cok az yakiyor arac:)

silvershadow dedi:
@volumecontrol

Değerli Hocam;

Maşallah..

İster Midline olsun ister Highline Golf'te karizma standart.. &:
Tesekkurler hocam:) golf 6 da cok guzel gorunuyor bana 7 de, paket ne olursa olsun:) bu arada ben piyano siyahtan cok bu rengi seviyorum sanirim, hic cizilmiyor, sanirim ingilterede fln dolu paketlerde bu metal renk ic dekor da alinabiliyor.

Bugun, atasehir-besiktas arasi, kopruye kadar bos kopru girisi tikaliydi.

9b81e348961b2a18090ee8a90cab066d.jpg

volumecontrol dedi:
Bugun, atasehir-besiktas arasi, kopruye kadar bos kopru girisi tikaliydi.

9b81e348961b2a18090ee8a90cab066d.jpg
Kar temizleme suresi de dahil bu tuketime 10dk en az calisti araba oldugu yerde[emoji20][emoji20]

Golf mk7'nin olmazsa olmazi bence budur, slikon kilif [emoji41]

83e769ff7683c4663cf1746e38745185.jpg

@volumecontrol

Merhabalar, Bende istiyorum böle güzel bir kılıf. Benim anahtarlığın üstü baya çizildi. Acaba nereden bulabiliriz bu silikon kılıfları ?

Emins dedi:
@volumecontrol

Merhabalar, Bende istiyorum böle güzel bir kılıf. Benim anahtarlığın üstü baya çizildi. Acaba nereden bulabiliriz bu silikon kılıfları ?
Merhaba, ben alttaki urunu aldim 11 gunde elime ulasti, tavsiye ederim. Trde 20tl kargo dahil ayni urun.

Silicone Arabesquitic Protection Car Key Cover Case For 2014-2015 VW Golf MK7

https://bnc.lt/4Sug/CV3GgVcfkq

Geri
Üst Alt