ŞOFÖR TARAFI RÜZGAR SESİ PROBLEMİ

ssergens

Üye
İsim
sergen
Herkese merhaba,

2015 golf 1.4 tsi aracımda 90-100 km hızlardan itibaren sol kelebek camı taraflarından rüzgar sesi gelmektedir. Bakım için Erel yetkili servise götürmem de bu sorunu onlar bile çözemedi kronik deyip geçtiler. ve cok can sıkıyor hele yüksek hızlarda ses acaip şiddetleniyor. Bu durum ile karşılaşan oldu mu? çözümü nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de aynı problem oldu Doğuş Oto Bursa ya götürdüm ayar yaptılar daha kötü oldu, sonra bir daha götürdüm öncekine döndü, normal diyorlar ya da biz birşey duymuyoruz diyorlar

Upvote 0

[mention=19510]mufayu[/mention] evet Erel benim için bitti.  peki siz bakım için arabanızı götürdüğünüz de tespit eden oldu mu bu sesin nereden geldigini?
açıkcası ben arabamı her götürdüğümde motorumun temiz ve sessiz kalmasını istiyorum gerisini hiç kafama takmıyorum
)
Şeytan kanıma girip arabamı sattırmazsa cam fitillerini komple değiştirtmeyi düşünüyorum.

...

Upvote 0
@mktrnk aynı durum işte bende ki de kroik deyip geçmeleri çok saçma. 210 km de ki gelen sesi gerçekten cok ürkütücü. sanırım kapı tarafı fitiller sorunu düzeltecektir diye düşünüyorum. Aralıkta servis bakımım var Erel harici araştırıp yaptırmayı düşünüyorum

Upvote 0
@ssergens hocam sorunu çözdürebileceğiniz bir yetkili servis bulursanız lütfen haber edin.

Upvote 0

Geri
Üst Alt