Tek egzos cikisini cift cikisa nasil cevirebilirim

özgürse

Yeni Üye
İsim
Özgür
Arkadaslar bende 1.2 tsi var ve egzos cikisini 1.4 ler gibi cift orjinal goruntu gibi yapmam icin ne gibi bir yol izlemem lazim.yada son susturucadan bi cikis daha alsam avantaji yada dez avantaji ne olabilir.yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:
@iamalegend evet haklisiniz. Bu sefer arka etegi kestirmem lazim  yada orjinal genis cift cikis etegi almam lazim. Netten arastiriyorum ama bulamuyorum.servis ucretleri malum ve bilinen difuzorlerden de istemiyorum. Link bilen varsa yollaya bilir mi

1.2 105 ps manuel comfortline

Pasifik mavi

17 dijon

Surus konfort paket

Cam tavan

Moderatör tarafında düzenlendi:
özgürse dedi:
Arkadaslar bende 1.2 tsi var ve egzos cikisini 1.4 ler gibi cift orjinal goruntu gibi yapmam icin ne gibi bir yol izlemem lazim.yada son susturucadan bi cikis daha alsam avantaji yada dez avantaji ne olabilir.yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkurler
Hocam egsoz ucu takın yeter bence ;) orjinal yapıyı bozmayın derim.

1.4 egzoz çıkışı ve 1.4 difüzörü almanız gerekmekte yada mevcudunu işçiliğine güvendiğiniz bir yerde kestirebilirsiniz.

@yusuf cift egzos ucu olucak mecburen. Is arka tampon ekine kaldi

@murat52 1.4 egzos cikisi derken egzos ucu mu demek istediniz hocam. Orjinal Difuzore aynen katiliyorum fakat servise de yanlis hatirlamuyosam 450 gibi bi rakam vermek istemiyorum. Yan sanai fln bakiyorum netten bulamuyorum

Ne yazık ki hem orjinal olsun hem ucuz olsun hem öle hem böle gibi bi seçenek bulunmuyor.  Orjinal difüzör pahalı geliyor ise alışveriş sitelerinde daha uygun fiyatlı ama orjinal olmayan çeşitli modellere göz atmalısınız.

özgürse dedi:
@murat52 1.4 egzos cikisi derken egzos ucu mu demek istediniz hocam. Orjinal Difuzore aynen katiliyorum fakat servise de yanlis hatirlamuyosam 450 gibi bi rakam vermek istemiyorum. Yan sanai fln bakiyorum netten bulamuyorum
Aynen hocam senin alman gereken böyle birşeyin VW üretimi olanı.

http://www.supersprint.com/ww-en/vw-golf-vii/vw-golf-vii-12-tsi-86-105-hp-2012-/endpipe-oo80-v2.aspx#!/

Bulunduğun ildeki VW çıkma parçası satan yerlerde uğrayabilirsin orijinal ve ucuz parça için.

Sahibinden.com 'u takip ederseniz düşüyor temiz çıkma 1.4 difüzörleri  150-200 Tl civarı bulursunuz. çift çıkış ve egzos uçları da 200 -250 tl gibi tutar

Geri
Üst Alt