Telefon tutacağı

golfdas

Üye
İsim
Mehmet
telefonu ön konsolun neresine yerleştirsem uymayacak gibi geldi bana bi türlü tutacak alamadım.

cama vakumlu tutacaklardan mı alsak??

@golfdas protatip olarak böyle bir model önerilebilinir.piyasada kalitesine göre 60 ila 100 tl arasında bende almayı düşünüyorum ama daha netleşmedi kafamda  siz alın hocam beğenirseniz bende bakrım bi ara  s=s17

golfdas dedi:
telefonu ön konsolun neresine yerleştirsem uymayacak gibi geldi bana bi türlü tutacak alamadım.

Ben hepsiburadanın cama uygun fiyat performans ürünlerinden birini almıştım. Alın gitsin :)

golfdas dedi:

hocam ben samsung marka aldım çok memnunum fiyatı 70 TL idi en son.

Bana göre en doğru, en sağlıklı ve güvenli şekli bakış açımız haricinde kalmayan kısımlarda olmasıdır telefonumuzun. Gerçi hiç birisi güvenli değil her hâlükârda tehlikeliler. Dolayısıla şu aparata ben bayılıyorum.

http://tr.aliexpress.com/item/Universal-Car-Steering-Wheel-Mobile-Phone-Mount-Holder-Rubber-Band-Clip-Bike-Cradle-For-iPhone-4S/32310012028.html

Bende şuan dikey olanı var 2 senedir kullanıyorum, bir de bu yatay olanı almışım 1 ay önce ama hala gelmemiş. Kablo takılı halde yani şarj ederek kullanmak isteyince tehlikeli oluyor biraz eliniz takılıyor vs. ama şarj etmeden kullanmak için bence en ideal tutacak. Eski telefonumda navigasyon vs. çok şarj yiyordu ama şuan öyle bir problemim olmadığı için bence çok kullanışlı ve bana göre ennnn tehlikesiz tutacak  :D Hep gözümüzün baktığı yönde çünkü.

@erkanz erkan hocam ikinci linkteki güzel ve kaliteli birazda fiyatlı d&r damı var dediniz?

@arfkync Arif Hocam doğrudur, geçtiğimiz haftasonu meydan avm nin oradaki D&R da kasanın yanında dikkatimi çekmişti, sanırım 40 küsür de bir fiyatı vardı, yalnız internet sitelerinde göremedim. Yolunuzun üzerinde varsa bakabilirsiniz :) memnun kalırsınız haberim olsun benim de niyetim var [emoji4] @ErsinEsk Ersin Hocam o benim kafamı karıştırır, malum genç işi belirttiğin aparat [emoji23]

iPhone using Tapatalk

@erkanz birbirimizi gaza getirip gidip toptan alalım belki indirim falan yaparlar :'(

Basit fakat iş görüyor :)

2700_849d518e15c7f4f52573d74457a8e8f81199531d.jpg

Şu an aracımda Nokia'nın telefon tutacağını kullanıyorum, piyasadaki benzerlerine göre inanılmaz kaliteli ve şık bir ürün.. Şiddetle tavsiye ederim..  ;) Muhtemelen artık üretilmiyor bulmak biraz zor olabilir..

NOKIA CR-123

CR-123-black-png.png

Geri
Üst Alt