Jump to content

Torpido gözü LED ışık

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, başlıktada belirttiğim gibi, bundan yaklaşık 3-4 ay önce kadar Sevgili Aliexpress'ten sipariş ettiğim LED'ler iptal oldu gelmedi. Şimdi amazonda buldum beyaz led'lerden fakat bunlar 42MM Torpido gözündeki ışık 60MM olacaktı sanırım. Başkada bi yerde bulamadım. Gidip alacağım fakat hiç zamanım olmuyor. Mecbur böyle yerlerden sipariş etmem gerekiyor.
Ve ne hikmetse heryerde 60mm'lerden yok.
Bu 40mm'ler uyarmı yoksa  60mm olması gerektiğini ben mi yanlış hatırlıyorum ?

Ekran Alıntısı.JPG

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@oguzkaanvolkan Hocam sıkıntı olan zaten hangi led'in uyumlu olacağı amacım o. LED'in şekli önemli değil. LED'i söküp baktım fakat elimde ışık olmadığı için hangisi uyumlu olur bilemedim. Bu led eğer kabına sığıyorsa sorun değil alırım. Fakat 10'lu paket olarak gelior 1 tane lazım :D 

s-l1600.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Recep Gül hocam hemen size bulayım ürün aşağıdaki gibi olması lazım ki torpidoya bakan kısmı aydınlatsın dediğiniz gibi ebaya baktım çoklu satış mevcut genelde ve Çin’den gelme çoğu. Bence oradaki sanayi, elektrik aksamcilarda hemen alabilirsiniz. Almanya da bulamazsanız biz burda ölelim 😁

BE238D2C-D582-4849-8E48-D2331EB77F60.jpeg.739708fe5c22af7ce94fae3376a94dda.jpeg

tarihinde Kingslayer tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Kingslayer aynen eski aracimda da ayni 40 mm alarak hataya düşmüştüm. Bunda da tam takarken anladim yanlis aldigimi. Eski arabada kiskaclari daraltmistim ama sanki kirilacak gibi geldi birde daha buyugu daha cok aydinlatir dusuncesiyle takmadim. Bagajim hep karanlik bir aydir 😁

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...