Torpido gözü LED ışık

@oguzkaanvolkan Hocam sıkıntı olan zaten hangi led'in uyumlu olacağı amacım o. LED'in şekli önemli değil. LED'i söküp baktım fakat elimde ışık olmadığı için hangisi uyumlu olur bilemedim. Bu led eğer kabına sığıyorsa sorun değil alırım. Fakat 10'lu paket olarak gelior 1 tane lazım :D  

s-l1600.jpg

@Recep Gül gerçi sigar ya bunlarda. Cunku icinden cikan halojen ampulde bukadar . Teklisini bulun 10 tane cok fazla hadi iki tanede plakaya taksaniz 3 adet isinizi gorur :D  

@Recep Gül hocam hemen size bulayım ürün aşağıdaki gibi olması lazım ki torpidoya bakan kısmı aydınlatsın dediğiniz gibi ebaya baktım çoklu satış mevcut genelde ve Çin’den gelme çoğu. Bence oradaki sanayi, elektrik aksamcilarda hemen alabilirsiniz. Almanya da bulamazsanız biz burda ölelim 😁

BE238D2C-D582-4849-8E48-D2331EB77F60.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kingslayer aynen eski aracimda da ayni 40 mm alarak hataya düşmüştüm. Bunda da tam takarken anladim yanlis aldigimi. Eski arabada kiskaclari daraltmistim ama sanki kirilacak gibi geldi birde daha buyugu daha cok aydinlatir dusuncesiyle takmadim. Bagajim hep karanlik bir aydir 😁

Geri
Üst Alt