Jump to content

HIZ SABİTLEME İZMİR

Recommended Posts

22 dakika önce, golfARY yazdı:

ARKADASLAR MERHABA. İZMİR DE HIZ SABİTLEYİCİ KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VAR MI ? ARACIM 2013 GOLF 1.2 TSİ OTOMATİK ???

Merhaba Kaan hocam, öncelikle foruma hoş geldiniz. Caps Lock'ınız açık kalmış bu arada. :)

Nasıl bir yardım istiyorsunuz, detaylı yazabilir misiniz? 

Aracınız 2013 1.2 TSI otomatik mi diye bize sormuyorsunuz umarım. :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@frknyldrm frknyldrm tesekkurler. sormuyorum oradaki ? leri fazla olmus pardon :) arabam en boş paket ve hız sabitleyici eklemek istiyorum bunu izmir de yapan var mı ortalama ne kadar tutar ve sanırım sinyal kolundan olması gerekiyormus direksiyon da tuş takımı vs olmadıgı için.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, golfARY yazdı:

@frknyldrm frknyldrm tesekkurler. sormuyorum oradaki ? leri fazla olmus pardon :) arabam en boş paket ve hız sabitleyici eklemek istiyorum bunu izmir de yapan var mı ortalama ne kadar tutar ve sanırım sinyal kolundan olması gerekiyormus direksiyon da tuş takımı vs olmadıgı için.

Bu konu faydalı olabilir, İzmir'de bu işlem kime yaptırılmalı bilmiyorum ama forumda araştırma yaparsanız işinize yarayacak bir şeyler bulabileceğinize inanıyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, golfARY yazdı:

Evet ama izmir de bulamıyorum İstanbul da falan çok iyi yerler var İzmir baya kısır bu konuda.

Hocam şimdi aklıma geldi, @GkM_2015 hocam İzmir'de. Kendisi ile irtibata geçin, işinizi çözecektir.

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Negatiwe yazdı:

İzmirde deprem

Geçmiş olsun

İstanbulda hissettik

İnşallah çok fazla kayıp olmaz, büyük depremdi.

Koordinatları google mapse girdim, aşağıdaki yeri gösteriyor.

Screenshot_1.jpg.26bd35af807bdb91fb59074cf8ab4424.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...