Discovery pro mıb 1

@Emrah037 Hocam yine kimse parasını bosuna harcamasin, sen bosa harcamissin 😂

Biz carplay, sesli komutlar, spor ekrani, bluetooth aktivasyonundan bahsediyoruz. Saolsun bilesen koruma kaldirma icin yardimci oluyor arkadaslar çoğu zaman bedelsiz, kacinci kez kaldirdilar bana bilemiyorum  :)  Hadi hic olmadi maksimum 200TL aciyorlar disarda zaten.

@CemK para benim oldugu için sorun yok ben bilgi amaclı söyledim ama demek ki söylememem gerekliymiş

@Emrah037 oradaki boşa harcamıssın sonundaki gülücük hiç hoş bir davranış degil neyin dalgasını geciyorsunuz...

@Emrah037 Hoş bi davranış değil mi, evet dalga geçiyorum çünkü valla kendi adıma ne yalan sölim baya eğlendim :)

Burası gayet seviyeli saygılı insanların olduğu bir forum, tamda bu yüzden burada çoğu kişi de bence. Bak bakalım sana bir tane hakaret ters laf eden var mı?

Gelip siz neyin kafasını yaşıyorsunuz, ben parayı kolay kazanmıyorum, forumda show yapma, kimse parasını boşa harcamasın vs lafları ediyorsun, bide üstüne davranışın hoş değil diyorsun.

Bu şekilde yaklaşacağına burada bu kadar insan kaç yıldır bilgi sahibi tecrübeli kişiler var, ahkam kesmek yerine güzelce yardım alsaydın daha iyi olmazmıydı.

Anlamış olman lazım ama yinede yazayım, kimse herşeyi biliyorum diye yola çıkmamalı ki görüyorsun forumda öyle davranan yok, illa daha fazlasını bilen birileri vardır, saygılı olmak en önemli şey.

Ama o kadar ahkam kesip laf edip sonra da başkalarına ettiğin laflardaki şeyler aslında senin başına geliyosa kusura bakma ben gülerimde dalga da geçerim, bence düşünmen gereken neden kendinle dalga geçilecek duruma geldiğindir.

Polemik yaşamak yaşatmak yada kötü hissettirmek amaçlı yazmıyorum kesinlikle, üstünede başka bişey yazmayacağım bundan sonra, muhtemelen baya da yaş farkımız vardır, bi abinden tavsiye olarak alırsan sevinirim.

@CemK ben yaş olarak büyüklerime abi demem saygı duydugum insanlara derim!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt