Jump to content

7.5 Led stop kodlama gerekli

Recommended Posts

Merhaba gorselde isaretledigim 4 kucuk kare led kodlama ile kapatilabiliyormus. Orjinallerinde de oyleymis. Zaten kapatmam lazim cunku hem sonuk yaniyor hemde titreme yapiyor. 
bir arkadas birini önerdi 50₺ kapatiyor uzaktan yardim ile dedi. 
ama zaten kodlama yapabiliyorum bence gerek yok baskasiyla ugrasmama .

bana bunun kodunu paylasabilecek var mi ?

simdiden tesekkurler :) 

D000EB1D-099B-4563-A583-7BD976BF57E2.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, uranusgrey_golf yazdı:

Merhaba. İşaretledikleriniz fren yapınca yanar benim bildiğim. frene basıp resmini çekip bakarsanız daha sağlıklı olur. Dış stop aşağıda kalmış düzeltmeniz gerek su almadan düzeltin derim.

solda sagda disarda kalmis yarin gevsetip tekrar takicam tesekkurler. Aldigim arkadaş kendi aracinin ustundeyken bak abi bunlar bende yanmiyor kodlamayla kapattirdim deyip gosterdi. Sende bunlar yanacak taktigimizda kapattirman lazim dedi. Taktik ve dedigi gibi oldu . Bunlari pasif hale getirmem gerek. Yine fren yapinca daha koyu net yaniyor onda sikinti yok 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, oguzkaanvolkan yazdı:

solda sagda disarda kalmis yarin gevsetip tekrar takicam tesekkurler. Aldigim arkadaş kendi aracinin ustundeyken bak abi bunlar bende yanmiyor kodlamayla kapattirdim deyip gosterdi. Sende bunlar yanacak taktigimizda kapattirman lazim dedi. Taktik ve dedigi gibi oldu . Bunlari pasif hale getirmem gerek. Yine fren yapinca daha koyu net yaniyor onda sikinti yok 

Evet fark ettim sönük yanıyor gibi. İnan ilk kez böyle birşey gördüm. Bazı arkadaşlar farlarla stoplarla o kadar çok oynuyor ki içinden çıkılamaz hal alıyor. Umarım çözülür sorununuz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

15 dakika önce, uranusgrey_golf yazdı:

Evet fark ettim sönük yanıyor gibi. İnan ilk kez böyle birşey gördüm. Bazı arkadaşlar farlarla stoplarla o kadar çok oynuyor ki içinden çıkılamaz hal alıyor. Umarım çözülür sorununuz.

50₺ yapan varmis uzaktan baglantiyla eger ona yaptirirsam eklerim buraya :) 

tarihinde oguzkaanvolkan tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Replikaların çoğunda var galiba bu. Bizim stoplar da böyle. Yaptıran olursa, buradan hangi kanallardan ne yaptıklarını paylaşırsa sevinirim. Ya da aramızdan bilen varsa paylaşırsa...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, metncleaver yazdı:

Arkadaşlar ister uzaktan isterseniz buyrun gelin yardımcı olurum. 0531 816 41 82 Metin

hocam kanal kodlarini paylaşırsanız guzel olur forumda boyle bir bilgi yok ve cogu kişinin isine yarayacak :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...