2016 1.2 TSI Comfortline Manuel ne kadar eder?

@ahmet306 Yorum için teşekkür ederim. Kafamdaki durumu özetlemişsiniz aslında. Bir araç var anlaştık gibi. Kullanmak için alacağım ve ederinde olduğunu düşünüyorum. Kendi aracımı da öldürmeden ederinde vermek istiyorum ama daha fazla da indirmek gereksiz olacak. Satılmazsa değişiklik işini bahara ertelerim artık. Vavacars fiyat almadım ama telefonla fiyat veriyorlarsa denerim. Balıkesir Bandırmadayım çünkü.
Hiç aramayın bence :D  ben meraktan geçen hafta teklif aldım. aracım 2015 1.2 tsi zerre kusur yok. Tungsten gri. içi bej döşeme. 65000Km.de sürüş komfort ve ışık görüş paket opsiyonlu (hız sbt, oto far yağmur sensörü vs) herşey mevcut sunroof hariç. adamlar 162,000 Tl teklif verdiler :D

@İhsan Dinç hocam o zaman illa satmak istiyorsanız 180e kadar verebilirsiniz gibi geldi bana.

@İhsan Dinç gizli birşey değil hocam araca teklif için buradan yazarım. 181 bine İstanbul da belirttiğim aracı buldum ama renk olarak sizin araç ideal. Ankara'da yakınımda bir arac daha var o da beyaz 178 e bırakıyor ama diyorum sizin aracın rengi ve katlanır ayna olarak fazlası var. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-boyasiz-2017-cikisli-864613818/detay

178 bine bırakıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sure-doldu..fiyat-artti-855460436/detay

181 bine bırakıyor.

Yani bu şartlarda yaklasik bir fiyat olur. 182.000 lira verebilirim hocam.

@typhoons Teklifiniz için teşekkür ederim ama cebimde 20 bin liram var. Hatta 19.300 tl tam olarak. Almayı planladığım araçlar 210 dan aşağı düşmüyor. Her indiğim bin lira için fazla para bulmam gerekecek. Bu iş strese sokuyor maalesef. İlan linkinde telefon numaram var. İsterseniz arayın görüşelim bir şekilde anlaşırız belki ama dediğiniz rakama mümkün değil.

@typhoons 

Aracin rengi ve temizligi cok guzel, bence bir kac bin farka deger, ne guzel bir noktaya gelmissiniz bence tam orta noktada bulusup bitirin derim.

kendimi kurban pazarinda ortayi bulup elleri sallayan yanci gibi hissettim  :)

@İhsan Dinç hocam hayırlısı olsun gerçekten samimi bir teklif yaptım takip ettiğim araçlardan biri ama sizin gibi bizimde paramız eksik tamamlayacağız üstünü. Siz alternatifleri değerlendirin yine verebilecegim teklif 182 bin lira. Teşekkür ederim.

Aracıma 215 istediğim de bazı Forumdaşlar tarafından taşlandık :)  şimdi bakıyorum standart comfortline araçlara 190’eder diyorlar ;)  
Hakkimizi ödiyemezsiniz, simdi 215'e degil 230 bine satabilirisniz bu piyasada, sayemizde zarar etmediniz :)

@İhsan Dinç 190 altina satilmamali, cöp arabalar 200 bin lira olmus, herkes golf 8 diyor ama mk8 320 binden baslar, manuel bosline arabaya  300 bin küsür bizim insanimiz vermez, dolusunada 400 bin küsür vermez, alim gücümüz dolar-euro ile parelel yükselmedi, suan moda %50 ötvli arabalar, sifir km %50 ötvli araba alinmayacaksa bence degmez, golfün ölüsü corsadan-cliodan daha iyidir

Yerinizde olsam 20 bin lira ile retrofit yapardim, r-line direksiyon-tampon, sebring jantlar, cift j farlar...... Keyifli olurdu

Moderatör tarafında düzenlendi:

@krym Hocam ben fazla stok sevdalısıyım diyelim. Cam filmi bile yaptırmam o derece yani 😁 Bu araçta aldığımda vardı. 

Zamanla bu fiyatlar mutlaka artacak o gün gibi gerçek. Ancak şu aralar piyasa durgun. Aracımı Şubat'ta satacak olmuştum. İnsanlar yarışa girmişti fiyat arttırıp arttırıp vazgeçmiştim. Şimdi bir sene kullandıktan sonra bir değişiklik arıyorum. İş değiştirdim artık servis kullanacağım. O yüzden de pek sevilmeyen 😅 düz manuel highline almayı düşünüyorum. Hayırlısı bakalım.

Geri
Üst Alt