U led gündüz far şiddet ayarı

IlhanAy

Üye
İsim
Deathless
Arkadaşlar sonradan takılan U ledlerde gündüz ledinin şiddeti çok yüksek onu kısma imkanımız varmı ? sanırım şuan %100 de yanıyor %60 şa çekmek istiyorum çok göz alıyor ayrıca farlar yandığı zaman o yanan U ların otomatik olarak kısılması gerekmiyor mu ?

Ben gunduz %80 gece far yaninca %40 sinyal yaninca sonecek sekilde ayarladim. Kodlama ile ayarlamak mumkun.

tercih meselesi ama gündüz kuvvetli yanması zaten olması gereken birşey

yani güneşli bir havada karşıdan gelen aracın belirgin olması

(bu yüzden gündüz yanıyorkenki şiddetini kısmanızı taviye etmem)

kısalar yanıyorken kısılması gerekiyor

orada bir kodlama eksikliği var

sinyal yanarken kısılması da kodlama ile yapılabilir

Bende hazir konu acilmisken sorayim yeni aldigim arabada oem led farlar var.Ama araci biraz kullandigimda led farlarin oldugu kaput taraflari baya isiniyor.Nerdeyse el degilmiyor.Bu normal midir yada uzun zamanda far omrunu kisaltirmi? Ikinci olarak kodlama ile isik siddetini biraz dusursem isinmayi azaltirmiyim?

Replika J farlar icin tam parlaklik yandığında kartı bozuluyor diye söyleniyor. Acaba siddetinin düşürülmesi far ömrünü uzatır mi🤔

@Doctor uzatır hocam. Replika j farda şiddetli ışık led kartını zorluyor. Sonrasında ise yanmasına neden oluyor. Kart değişimi veya tamiratı gerekiyor. U veya J farketmez içlerinde kart var ve oradan kontrol sağlanıyor. Arkadaş %70 yaparsa hem orjinal görüntü almış olur hemde farı güvende olur...

@doganersin bulunduğum çevremde bu işi yapabilecek bi vagcı yok kodları biliyorsanız paylaşırmısınız en azından bakarak yapsınlar

Geri
Üst Alt