Yarış Mavisi Rline

Allah razı olsun kardeşim. Sayende aracım sınıf atladı. Gerek alışverişimizde göstermiş olduğun dürüstlük, gerek ürün gönderimindeki titizliğiyle ve montaj sırasında aramızda mesafelere rağmen yapmış olduğu sabırlı yardımları için Can kardeşime sonsuz teşekkür ediyorum. Sen de almış olduğun ürünü güzel günlerde kullanmanı dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ahmet.gok rica ederim güle güle kullan Ahmet abi.Burda bi aile gibiyiz herkesin birbirine güveni var bu aile ortamına uygun şekilde alışveriş oluyor hepimizin içi rahat ediyor.Yaptığım iş gereği de kendim nasıl ticaret yapmak istersem benimde sattığım ürünlerde aynı özeni göstermeye çalışıyorum.iyi dileklerin için teşekkür ederim ☺️

Hani bana rns510 can bey

Yeni nesil Klima panelini Passat'ta kulaniyorum, kimseye tavsiye etmem, cok sacma olmus, Allah korusun adama kaza yaptirir
Bunu kullanıcı olarak sizden duymak fikrimi etkileyecektir illaki.Görünüş olarak discover proyu tamamlayacağını düşünüyordum ama birkaç video da gördüğüm sanki kullanımı fazla tefarruatlı geldi bana.

Yeni tip klima panelini B8.5 aracımda kullanıyorum B8 aracıma da aldım.İlk başta kullanımı zor gibi görünsede sonradan alışılıyor.Yeniliklere açık olmak lazım aracın iç havası değişiyor

Bunu kullanıcı olarak sizden duymak fikrimi etkileyecektir illaki.Görünüş olarak discover proyu tamamlayacağını düşünüyordum ama birkaç video da gördüğüm sanki kullanımı fazla tefarruatlı geldi bana.
Öyle deme valla. Ben çok beğendim. Ömer Faruk un arabaya taktık. Valla benim vw aracım olsa kesin alırdım. @GodThread 

@İlker34 görünüş olarak güzel gerçekten İlker abi kullanım olarakta alışılacaktır iç ambiyansı olumlu yönde etkilediği kesin.

@driver_can kullanım çok basit ben çok kullanamadım, karantinadayım şu an malesef :(

Hem görsel olarak hemde rahatlık olarak kullanması da kolay, ben de @İlker34 abide digital pek sevmiyorduk ama kullanınca ön yargılarımız kırıldı :)

Geri
Üst Alt