Jump to content

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım yakın zamanda arabama 4 lastik almayi planliyorum.Aracimla gelen orijinal Dunlop lastiklerden almak istiyorum.Yola tutunmasi çok hoşuma gidiyor.Sizin en beğendiğiniz lastikleri de dinlemek isterim.Ayrıca Dunlop eeb sitesi kapali mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aracın üzerinde gelen lastik dunlop sport maxx bence cok iyi lastik değil aslında dunloba karşı biraz ön yargım olabilir bunu kırmak adına 4 adet fm800 aldım gerçekten fiyatına göre şahane lastik beklediğimin üstünde cıktı illaki dunlop alıcam diyorsanız fm800 tavsiye ederim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Tolga Tolga aracın üzerindeki dunlop lastiği alamazsın çünki Türkiyede satışı yok. Almanyada üretilen lastik onlar ve buraya o modelin ihracatı yok malesef. aynı markanın farklı modelleri var. ben debica yada sava öneririrm f/p gayet iyi lastikler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, benim de planım bu hafta 4 lastiği değiştirmek. Üzerinde fabrikasyon çıkışı olan michelin energy saver'lar var. Continental premium contact 6, Goodyear efficient grip 2 ve Bridgestone T005 arasında karasızım. İnternet yaptığım araştırmalarda Continental premium contact 6 ve goodyear efficient grip 2 en çok önerilen.

Sizin yorumlarınız nedir?

Bursa'da önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...