Veee İşte...

theGenius dedi:
Sevgili dostlar fabia 2 mi üzülerek sattıktan sonra Golf'üme kavuştum :) Herkese kazası belasız cezasız sürüşler dilerim :)
Antalya'da bir beyaz golfümüz daha oldu. Hayırlı uğurlu olsun hocam. Kazasız belasız kullanın. Plakalarda G serisinden devam ediyoruz demek :) benim GSC, Onur hocamım GJT, Mustafa hocamım GYN son olarak size de GYU gelmiş :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok teşekkür ederim hocam  çok  iyi bir haber :)   bu plakaları arar artık gözlerim :)

volkanates dedi:
Sevgili dostlar fabia 2 mi üzülerek sattıktan sonra Golf'üme kavuştum :) Herkese kazası belasız cezasız sürüşler dilerim :)
Antalya'da bir beyaz golfümüz daha oldu. Hayırlı uğurlu olsun hocam. Kazasız belasız kullanın. Plakalarda G serisinden devam ediyoruz demek :) benim GSC, Onur hocamım GJT, Mustafa hocamım GYN son olarak size de GYU gelmiş :)

Çok teşekkür ederim hocam  çok  iyi bir haber :)   bu plakaları arar artık gözlerim :)
Değerli hocam ilçe trafik müdürlüğüne göre plaka harfi çıkıyor sanırım. Mesela Onur hocamla ben Konyaaltında ikamet ediyoruz.

golfaşkı dedi:
hayırlısı olsun.  resmi çektiniz yer konya altımı ?  akdeniz tıp fakültesinin ordaki  migros hizasındaki  sahil şeridine benzettim.
Teşekkürler hocam :) evet tam olarak orası :)

kimi-emd dedi:
@volkanates hayırlı olsun hocam Allah kaza bela vermesin inşallah bende antalyadan almıştım arabamı antalyanın sessizliği sakinliği çok hoşuma gitmişti ayrıca en kalabalık trafiği ankaranın sakin trafiği gibiydi  :D
Amin hocam hepimize insallah,teşekkür ederim :) tabi ankaraya göre baya sakin :)

Hayırlı olsun hocam.

Pasifik mavi çok güzel bir renk ama beyazda bir o kadar güzel bence. Beyaz rengin bakım kolaylığıda büyük bir artı :)

theGenius dedi:

Değerli hocam ilçe trafik müdürlüğüne göre plaka harfi çıkıyor sanırım. Mesela Onur hocamla ben Konyaaltında ikamet ediyoruz.

Sanırım öyle hocam bende konyaaltinda ikamet ediyorum

scorpion dedi:
Hayırlı olsun hocam.

Pasifik mavi çok güzel bir renk ama beyazda bir o kadar güzel bence. Beyaz rengin bakım kolaylığıda büyük bir artı :)
Teşekkür ederim hocam :) bende Pasifik maviyi çok sevsemde kolaylığı tercih ettim :)

volkanates dedi:

Sanırım öyle hocam bende konyaaltinda ikamet ediyorum
Hayırlı uğurlu olsun Hocam aramıza hoş geldiniz.Allah kaza bela göstermesin.

@golfaşkı @kimi-emd

Antalya'da sayımız artıyor bakıyorum bütün gözler Antalya'da herkesin içi gidiyor  8D @theGenius  Hüseyin Hocam toplanalımda bir piknik yapalım canları çeksin forumdaşların Şöyle deniz kenarında ormanlık alanda  :)

SAYGILARLA

1991 yılından beri bütün aldığım araçlar hep beyaz renkliyidi ama 2 seneden beri golf6 kullanıyorum bunun rengi Resif mavisi yazın çok güzel gözüküyor ama kışın pek albenisi yok. beyazi çok arıyorum hayırlı olsun Güle güle kullanin

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt