Veee İşte...

@RockandRage onur hocam arabayı antalyadan almıştım. Ben ankara da yaşıyorum :) ama deniz kenarında piknik hiç fena olmaz kulağa çok hoş geliyor :( ' antalya  çok gitmişliğim yok ancak ileride yaşamak istediğim şehirlerden biri eğer sizin piknik tarihiniz yıllık iznime denk gelirse sizin aranıza katılmak isterim bana da gezmek için bahane olur :)

kimi-emd dedi:
@RockandRage onur hocam arabayı antalyadan almıştım. Ben ankara da yaşıyorum :) ama deniz kenarında piknik hiç fena olmaz kulağa çok hoş geliyor :( ' antalya  çok gitmişliğim yok ancak ileride yaşamak istediğim şehirlerden biri eğer sizin piknik tarihiniz yıllık iznime denk gelirse sizin aranıza katılmak isterim bana da gezmek için bahane olur :)
Semih Hocam inşallah denk gelirde buluşuruz.Antalya dışarıdan güzel görünür belki 1-2 hafta tatil için iyi güzel gelebilir ama emin olun burada yaşamak çalışmak özellikle yazın dışarıda çalışan bir insansanız çok çok zor.Hani bir söz vardır ya Dışı seni yakar içi beni aynen öyle.Vaz geçermiyim tabiki hayır biz acısına tatlısına katlanıyoruz  :)

SAYGILARLA

RockandRage dedi:
Semih Hocam inşallah denk gelirde buluşuruz.Antalya dışarıdan güzel görünür belki 1-2 hafta tatil için iyi güzel gelebilir ama emin olun burada yaşamak çalışmak özellikle yazın dışarıda çalışan bir insansanız çok çok zor.Hani bir söz vardır ya Dışı seni yakar içi beni aynen öyle.Vaz geçermiyim tabiki hayır biz acısına tatlısına katlanıyoruz  :)

SAYGILARLA
@RockandRage onur hocam ankara için al benden de  o kadar her gün trafiği insanların birbirini itip kakması anlayışsızlığı soğutuyo şehirden beziyosun ama size de katılıyorum dışardan çok hoş duruyo antalya bir de hep deniz olmayan şehirlerdeki insanların hayalidir ya kıyı şehirlerinde yaşamak o bakımdan biraz da iç geçirdim. İnşallah buluşma tarihiniz denk gelir sizlerle birlikte olur sohbet etme imkanı buluruz 

Hayırlı olsun hocam. Allah kaza bela vermesin. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. ..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@kimi-emd

Anlıyorum Semih hocam bende zorunlu nedenlerden dolayı (askerlik ) 1 sene Ankara'da bulundum.Banada Antalya'dan sonra yaşanacak yer gibi görünmedi.Her yer asker, memur, bürokrat cansız ve soğuk bir şehir bana göre değil hocam İstanbul içinde benzer şeyleri söylebilirim orada 1.5 sene yaşadım.Antalya candır diyorum  :) gerisi yalan.Ben deniz insanıyım ona dokunmadan bakmadan yüzmeden yapamıyorum.Nasip olurda gelirseniz inşallah bol bol sohbet ederiz.

SAYGILARLA

Geri
Üst Alt