Jump to content

Recommended Posts

• İleti 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@HONEY Bu devirde  sıfır olarak 1- golfe 350 bin verilmez 2- ipone telefona +8 bin den  +12 binlere  uzanan paralar verilmez  almayın tabi

@Musaaksoy golf 7,5 tip olan cihaz hem android autu var hem CarPlay 

Carplay den iphone ile turbolu  max performansla (ekran geçiş hızları) faydalanmak isteniyorsa İos 12 şart (carplay full verim) Daha alt sürümlerde (ios 11 falan) onlar atmosferik gibi yığıl

[mention=11839]HONEY[/mention] valla öyle abi android uyumlu mu acaba  [mention=16969]muhammedakgunes[/mention]hocamda vardı gerçi  

@zulalyol ile görüş bence 

Benim cihaz da android auto yok

Carplay ve mirrorlink var

Zulal de yeni cihazlari android auto carplay mirrorlink hepsini destekleyen getirmiş

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Valla bende ariyorum. Carplayde kullanmak amacli Iphone 6 ve ustu ayrica ios 12 de olacak . Bendeki 13,5 sürümü carbridge calismadigindan kullanamiyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13.6 da kullanıyorum ama ekran direkt yansıyor, carplay içine uygulama olarak yansıması için 12 gerekiyor
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@HONEY hocam bence yapman gereken şu:

1) telefonu satma dursun :)

2) cinliyi sat 1000- 1250 eder.

3) benim cinliden al 2250 falan eder. 

Bende Huawei p30 Pro ile kullanıyorum sorunsuz calisiyor. Alttaki konuda alacağınız cihazın kodu ve sürümü var. 

Böylece 1000tl ye bu işi çözer gerisine baklava gomeriz :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] hocam bence yapman gereken şu:
1) telefonu satma dursun
2) cinliyi sat 1000- 1250 eder.
3) benim cinliden al 2250 falan eder. 
Bende Huawei p30 Pro ile kullanıyorum sorunsuz calisiyor. Alttaki konuda alacağınız cihazın kodu ve sürümü var. 
Böylece 1000tl ye bu işi çözer gerisine baklava gomeriz

Ustadim sagolasin

Biliyorum 280 c ile biten android auto destekliyor

Su asamada Çinli teyp icin ekstra harcama yapmak istemiyorum

C plani olarak belki aliexpres den alıp degistirim ama aklim 8" parlak ekranda :)

Baklava fikri kulağa hoş geliyor :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=4155]mutlubey17[/mention]  Aynen direk yansıtıyor, birde yan çevirmeyi çözemedim. Dik konumda da kullanmak oldukca zor. 

Siz yan cevirebildiniz mi ? 

Telefon ekranını yan çevirince oda dönüyor :( ben sadece klip açtığımda kullanıyorum zaten. Kendi cihazım iphone 6s 4-5 yıllık oldu öyle ilgilenen olursa düşünebilirim satmayı
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 09.09.2020 at 12:37 AM, mutlubey17 yazdı:

Telefon ekranını yan çevirince oda dönüyor :( ben sadece klip açtığımda kullanıyorum zaten. Kendi cihazım iphone 6s 4-5 yıllık oldu öyle ilgilenen olursa düşünebilirim satmayı

Benimki Dikine yan dönüyor. bu şekilde kullanılamıyor. Eski versiyon çok iyiydi, sorunsuz çalışıyordu

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
55 dakika önce, Nizamettin Kepoğlu yazdı:

Benimki Dikine yan dönüyor. bu şekilde kullanılamıyor. Eski versiyon çok iyiydi, sorunsuz çalışıyordu

iPhone da ki sorun nedir anlayamadim, bende 13.7 telefon versiyonu ve sorunsuz kullaniyorum.

Gerci @HONEY hocamin Çinli cihaza baglayinca takilma baya geç acilmama vs sacmaladi ama bende oyle sotun yapmiyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
iPhone da ki sorun nedir anlayamadim, bende 13.7 telefon versiyonu ve sorunsuz kullaniyorum.
Gerci [mention=11839]HONEY[/mention] hocamin Çinli cihaza baglayinca takilma baya geç acilmama vs sacmaladi ama bende oyle sotun yapmiyor.
Hocam biz standart Carplayin dışına çıkıp telefondaki diger uygulsmalari, yandex, youtube video ve normal video player gibi uygulamalar calistiriyorduk. 13. Xx surumu ile bunlar gitti ondan bahsediyoruz

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Hocam iPhone 7 al. Ben de var biraderin passatta carplayda çalışıyor. 7 lerin fiyatı da makul sanırsam. 
Aynen hocam fiyat performans urunu olabilir cok para vermeden iş çözülür

Su an hevesim geçti gibi aslında ne güzel :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
Biz Zülal abiyle baklavaları yedik :lol: Tamam ben aracın baklavasını gene alırım ama senin : 
- AYFON
- EKRAN
- Dijon JANT
liste kabarık Bülent Abim

Listenin sonundayim sikinti yok :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...