Jump to content

Recommended Posts

• İleti 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@HONEY Bu devirde  sıfır olarak 1- golfe 350 bin verilmez 2- ipone telefona +8 bin den  +12 binlere  uzanan paralar verilmez  almayın tabi

@Musaaksoy golf 7,5 tip olan cihaz hem android autu var hem CarPlay 

Carplay den iphone ile turbolu  max performansla (ekran geçiş hızları) faydalanmak isteniyorsa İos 12 şart (carplay full verim) Daha alt sürümlerde (ios 11 falan) onlar atmosferik gibi yığıl

Bende sifir ayarinda huawei mate 20 lite var mavi

Nokta cizik leke yok istinye magazasindan adima faturali distribütör garantisinde

Yaklaşık 8 ay garantisi kaldi

Sirf arabada carplay için degistirmeyi düşünüyorum telefonda mirrorlink destegi yok

Çinli teyp carplay ve mirrorlink var android yok default_smile.png

Ozellikleri kesişmiyor haha default_smile.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Carplay den iphone ile turbolu  max performansla (ekran geçiş hızları) faydalanmak isteniyorsa

İos 12 şart (carplay full verim)

Daha alt sürümlerde (ios 11 falan) onlar atmosferik gibi yığılma yapıyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@HONEY alma tercihin olursa xs-xs max yeni çıkan 11ler yanına yaklaşamaz.Şu an bile onlardan çok satıyor.
Carplay durumu için de zaten gün geçtikçe daha kolaylaştırıcı şeyler çıkacak diye tahmin ediyorum.Kapsamlı düşünmekte fayda var tabi :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Carplay den iphone ile turbolu  max performansla (ekran geçiş hızları) faydalanmak isteniyorsa
İos 12 şart (carplay full verim)
Daha alt sürümlerde (ios 11 falan) onlar atmosferik gibi yığılma yapıyor
Şimdi den hevesim gecmeye basladi :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] alma tercihin olursa xs-xs max yeni çıkan 11ler yanına yaklaşamaz.Şu an bile onlardan çok satıyor.
Carplay durumu için de zaten gün geçtikçe daha kolaylaştırıcı şeyler çıkacak diye tahmin ediyorum.Kapsamlı düşünmekte fayda var tabi
Kapsamlı düşününce mantığım alma diyor hocam :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] carplay için iphone5 var:) bende 
Biliyorum ustad

Onu tak wifi baglan incik boncuk iş

Kolay olsun derken daha çok ugras dur tatsiz bence :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention]
Bu devirde  sıfır olarak
1- golfe 350 bin verilmez
2- ipone telefona +8 bin den  +12 binlere  uzanan paralar verilmez 
almayın tabi
Mantik devreye girince katılıyorum ustad :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, metinkar yazdı:

:) ya  bir arkadaşta iphone 6  diğerinde x var istersen sorayım pazartesi 11 geçecekler di.

@metinkar 11 daha güncel versiyon olmasına rağmen bence 11 pro’dan sonra Apple’ın en iyi telefonları hala X ve Xs bence. Neden 11’e geçecekler acaba?

@HONEY Abi geçenlerde arkadaş X’ini düşürdü, ekranı falan değiştirecekti. Ben de ben alayım tamir ettirip ikinci telefon olarak kullanayım dedim, o sıra ikinci el piyasasını araştırmıştım. (Vaktim olmadığı için Xiaomi aldım.) Türkiye cihazı olan ve eli yüzü düzgün olanlar 4,5-5 bin tl arası. Bu fiyatlara temiz cihaz bulursan bence kutu garanti vs. arama :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İphone 11 aldım, memnunum. Bu fiyat bandında iyi olduğunu düşünüyorum. Xiaomi ler bile bu fiyatlara gelmişken. Ama yapılacak her harcama tabii ki de bütçeye eksi olarak etki edecektir. Çok lüzumlu değilse almamak bütçe açısından iyidir ama artık o akla girmiş ve para cepten çıkmaya başlamış gibi gözüküyor. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, HONEY yazdı:

Bende sifir ayarinda huawei mate 20 lite var mavi

Nokta cizik leke yok istinye magazasindan adima faturali distribütör garantisinde

Yaklaşık 8 ay garantisi kaldi

Sirf arabada carplay için degistirmeyi düşünüyorum telefonda mirrorlink destegi yok

Çinli teyp carplay ve mirrorlink var android yok default_smile.png

Ozellikleri kesişmiyor haha default_smile.png

Huawei'ler öyle ya ben samsung kullanıyorum android auto da mirrorlink de çalışıyor ama arkadaşta mate 10 pro var hiçbirini yapamıyor :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
İphone 11 aldım, memnunum. Bu fiyat bandında iyi olduğunu düşünüyorum. Xiaomi ler bile bu fiyatlara gelmişken. Ama yapılacak her harcama tabii ki de bütçeye eksi olarak etki edecektir. Çok lüzumlu değilse almamak bütçe açısından iyidir ama artık o akla girmiş ve para cepten çıkmaya başlamış gibi gözüküyor. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
Luzum değil hocam büyük ihtimalle almam galiba :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...