Golf Comfortline 1.4 TSI ‘dan Honda Civic’e ?

Yazılanlara harfiyen katılıyorum hiç tavsiye etmem

Volkswagenden sonra sizi tatmin edecek araçlar audi mercedes bmw gibi premium araçlar olur hele ki 10 yıl vw kalitesine konforuna alışmış biri için civic sizi memnun etmeyecektir

Her seye kalite ve makra gozuyle bakmamak lazim, o zaman 231e executive civic almak mantikli bi yatirim olurmus.

Yaklaşık 2 yıldır 2015 1.2 dsg golf aracımı kullanıyorum.Geçende bir durumdan dolayı arkadaşın havaalanındaki 2017 eco executive civic’ini yaklaşık bi 50km kullanarak evine bıraktım.

Ne motoru motor {1.2 den sonra 1.6 kullandım(güya) }

yalıtım desen yalıtımla alakalı hiçbir şey yok. 40 la bile giderken öyle bir ses geliyorki. Arka bagajı açık unutup gittiğimizi düşünelim aynen o şekilde.Golfte 120 ile giderken bile o ses çok tok.

direksiyondaki tuşların kalitesizliğine şok oldum zaten. Yorum bile yapamıyorum. O derece… 

deri koltuk var ama nasıl bir deri?

Şarj kablosu koltuğun yanına düştü tutup kabloyu kaldırdım koltuk döşemesi yandan açıldı :D  

tek avantaj olarak şunu söyleyebilirim; yakıt tüketimi harika. Ama şahsen aylık bir miktar daha fazla verip kalite hissetmeye değer diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Görev nedeniyle uzun süredir foruma giremedim, araç değişimi için fırsatım da olmadı, konu hakkında yorum yapan değerli forumdaşlara teşekkür ederim, hala Golf'e devam, bu piyasa şartlarında iki-üç yaşında aracı satıp aynı modelin sıfırını almak için bile bir o kadar para koymak gerekli maalesef, bu ülkede bir şeyler düzelene kadar haksızca cebimizden zorla alınan ÖTV vb.gibi haraç tabir ettiğim ödemelere bir kuruş ekstra para vermeyi düşünmüyorum, herkese keyifli sağlıklı binişler dilerim, şu an için en güzel araç elimizdeki araç :)

Geri
Üst Alt