Android için ücretsiz premium Youtube Apk'sı

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Paylaşacağım linkteki apk dosyasını normal bir şekilde telefona kuruyorsunuz, ve youtubede herhangi bir müzik, film açtığınız da telefonu kapatsanız bile çalmaya devam ediyor, şuanlık tek dezavantajı oturum açamıyor olmak, ve videoları indiremiyoruz maalesef. 

Bu apk sadece youtube de olmayan ekranı kapatınca veya youtube u alta almak istediğimizde olmayan işi yapıyor. 

Kullanmak isteyen buyursun. 

https://apkcloud.co/d/7c897bd82b3697dae0ceeb579fed5b80.html

Hocam ben YouTube vanced  kullanıyorum reklamsız ekranı kapatınca de çalmaya devam ediyor oturum açmadada bi problem yok ama video indirme ve premium videolar yok

Hocam ben YouTube vanced  kullanıyorum reklamsız ekranı kapatınca de çalmaya devam ediyor oturum açmadada bi problem yok ama video indirme ve premium videolar yok
Bu o dediğiniz Vanced zaten hocam, ama ben oturum açamadım, hesap ekleme bölümüne girince MicroG diye bişeyi kurman gerekiyor diyor. 

Bu tarz apk uygulamalarını dışarıdan yüklemek konusunda hep endişem olmuştur.

Telefonumuzdan bankacılık gibi önemli işlemleri de yapıyoruz. Bu tarz dışarıdan yüklenen uygulamaların yazılımına zararlı şeylerin gizlenmesi muhtemel gözüyle bakıyorum.

Yazılım konusunda uzman arkadaşlarımız varsa belki daha net şeyler söyleyebilir

Bu tarz apk uygulamalarını dışarıdan yüklemek konusunda hep endişem olmuştur.

Telefonumuzdan bankacılık gibi önemli işlemleri de yapıyoruz. Bu tarz dışarıdan yüklenen uygulamaların yazılımına zararlı şeylerin gizlenmesi muhtemel gözüyle bakıyorum.

Yazılım konusunda uzman arkadaşlarımız varsa belki daha net şeyler söyleyebilir
Hocam tabii ki olması muhtemel bir olay bahsettiğiniz, google play den indirdiğiniz uygulamalarda da bu dediklerinizin olması çok yüksek. Söyle Bi baktığınızda, sosyal medya uygulamaları (facebook, instagram, twitter vs) Bu uygulamaları yüklediğinizde de sizden bazı izinler istiyor ve mecbur veriyorsunuz çünkü yüklemek istiyorsunuz izin  vermezseniz kuramıyorsunuz, 

Sosyal medyaya bir kere girdiyseniz zaten geçmiş olsun.

Ben TouchPal klavye kullanıyordum, google bunun şifreleri kayıt ettiğini keşfedince kaldırdı, fakat o geçen zaman diliminde kim bilir ben dahil kaç bin kişinin şifrelerini yedekledi....

Yani demek istediğim telefon sizin elinizdeyse, bilgilerinizde onların elinde pek kaçış yok. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de YouTube Vanced kullanıyorum. Microg sayesinde de giriş yaparak tıpkı Orj YouTube gibi kullanıyorsunuz. Çok memnunum 

Ben hangi sürümü kullanıyorum acaba diyip baktım, aynı sürümü kullanıyormuşuz. Gayet stabil çalışıyor indirmek isteyen arkadaşlara öneririm. 

uAg2rn.jpg

güzel bir paylaşım bir paylaşım

ancak

güvenlik açığı ihtimali olabilir

zaten android OS bu konuda baya bir sabıkalı

programı İOS'ta göremedim (vanced da yok)

herhalde açık şüphesiyle aple store yer vermemiş..

Paylaşım için teşekkürler hocam

Geri
Üst Alt