Golf 1.6 TDI Aracimi satmayı düşünüyorum

Hocam 170-180 arası ideal görünüyor gibi. Hasar kaydı tramer olmaması çok büyük artı fakat hiç bir ek donanım olmaması da diğer araçlara kıyasla bir eksi. Yine de ben bu fiyatlara koyar,ilana gelen mesajlara aramalara göre fiyatı indirir,artırırdım.

@10ur sanki biraz fırsatçılık yapıyorsunuz gibi. Yaptığınızın konu sahibine bir yararı yok.
Neden fırsatçılık yapıyorum anlamadım hocam? Manuel bir araç bu fiyatlar bence çok şişik. 2019 model 7.5 30 binde dizel otm 220 bin e veririm ben arada 40 bin fark var öyle mi? Naçizane ben alabileceğim rakamı söyledim. Gönül ister daha yükseğe satsın kazansın biz adamın arabasını elinden çalmıyoruz ki teklif ediyoruz 🤣

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fırsatçılık demişken siz mi söylüyorsunuz bunu Orjinal katlanır ayna + modül 1600₺ fiyat veren siz değil miydiniz @Golf7654321

@10ur sizin teklifiniz makul, bosline manuel 61 bin kmdeki euro 5  aracin ederi 155-165 bin lira  ama hayeller 200 bin lira

DSG tdi 2015 model, comfort, ek paketli 166 bine sattildi

@Gma56 usta ben araç değilde sizin ismi tahmin edeyim Gökhan Mahmut Ahmet GMA sanırım 56 yaş yada yaşadığınız ilin plaka kodu yada uğurlu sayınız bunlar benim tahminlerim @Savatage
arkadaşımız kendinizi tanıtmanızı istemiş ama siz ilk mesajınıza atıf yapmışsınız ilk mesajınızda arabanızı tanıtmışsınız kendinizi değil sonrada boya değişen yok kaç eder demişsiniz. Forum kuralları gereği kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz yoksa sizin mesajdan şunu anlıyoruz benim bi araba var satacam kaç eder burada bu aracın forumu bi alan olurmu. Eğer aracınızı sarı siteye koyarsanız zaten arayanlardan aşağı yukarı bi fiyat elde edersiniz. Hayırlı satışlar dilerim.

@krym 155 veya 200 istemek kişilerin kendi tercihidir alanada satanada hayırlı olur inşallah bir kişinin şu veya bu fiyata satmasını baz alsaydım sarı site kafi gelirdi yine de görüşleriniz için teşekkür ederim 

Konu cok dallanip budaklanmis bence abartiya gerek yok iyi kotu bir soru sorulmus konu firsatcilik vs ye kadar gitmis.Yaklasik 1 yildir bu forumdayim.Genel olarak kaliteliyiz insana insan oldugu icin deger veriyoruz.Allahi var herkesin hic bir sorumda cevapsiz kalmadi.Su sikintili gunlerde herkesi biraz daha hosgoruye davet ediyorum.İyi geceler...

@agacmalzeme foruma yeni katıldığım için kuralları bilmiyorum doğrudur.  kendini tanıtmak elzem bir şey ise gökhan nalbant bed eğt öğretmeniyim yaş 32 .acik adres veriyorum gaziantep şahinbey GÜMÜŞTEKİN MAH. LOHANZADE MUSTAFA NURETTİN CAD. NO 5 İÇ KAPI NO 1 ŞAHİNBEY / GAZİANTEP. yeterli olduğunu düşünüyorum.  Evet mesajdan şunu anlayabilirsiniz aracı satacam kaç eder doğru tespit ama forumdan olur mu düşüncem olmadı daha karar bile vermedim satmaya. Ayrıca gma56 analiziniz ilginç bağlantı kuramadım . Fiyat düşüncem netlesmistir ilginize teşekkür ediyorum

@Gma56 Gökhan hocam bak şimdi ne güzel oldu meslektaşmışız açık adrese gerek yoktu il yeterli olurdu. Hayırlı satışlar dileriz piyasa allak bullak herkes tutturabildiğine satıyor. En iyisi sarı siteye yazıp teklifleri beklemek olur. Biz burda artık ne desek tutmuyor her hafta fiyat değişiyor.

Benzer araçlar 165k bandında. Satılıyor mu, satılmıyor mu kontrol etmek gerekir. Piyasa çok dengesiz olduğu için 175k yazılabilir. 

Piyasa al satçı ve galericilerden geçilmediği için aciliyeti yoksa 180k yazın.

Size eşim çoluğum çocuğum var, yeni işe başladım, iş kurmuştum iflas ettim vb. yalanlarla yanaşıp arabayı ucuza almaya çalışan al satçıların ilan mesajlarına da cevap vermeyin. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boya-yok-degisen-yok-tramer-yok-59-bin-km-isik-paket%2Chatasiz-846874844/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-boya-degisen-tramer-yok-848394163/detay

Ön arka park sensörü+ cruise control olmamasından dolayı

3000 kırarak 

167 eder / gider/etmeli (bu opsiyon olsadı 170 ederdi)

Daha aşagısı acemilik olur , acele olur , aracı ucuza kaptırmak olur

@Golf7654321 aracın 170 ila 180 arası olduğunu yazmışsınızya; o zaman aynı özellik dsg ler ne kadar eder 200 mü.

@maviplanet İnanın hiç bir fikrim yok hocam. Konu sahibi hocamın özelliklerindeki araçlara sahibindende göz attım,hiç hasar kaydı içermemesi ve kmsinin nispeten az olmasına göre kafama göre bir değerde bulundum bakmadım dsglilere. 

@agacmalzeme memnun oldum hocam . Piyasa durumundan dolayı direk sari siteye koymak istememiştim zira kafamda rakam netlesti

Geri
Üst Alt