Radyatör Sinek-Böcek Temizliği

Arkadaşlar merhaba tekrardan öncesini zaten yukarıdan biliyorsunuz.

Öncelikle, dikkat ettim bu radyatör peteği o kadar sünek malzeme ki hemen kendini bırakıyor tavsiyem oldukça hassas işlem yapmanız yönunde tornavida ile hafif dokununca hemen yamuluyor.

Bugün ise önce ince yumuşak uçlu boya fırçası ile (elimde bu mevcuttu) önden küçük böcek kalıntılarını ve tozları aldım. Ardından su ile radyatör peteğindeki diğer kalıntıları yumuşatmaya çalıştım ama çok verimli olmadı gibi. Ve araçta bulunan Autokit iç temizleme köpüğü aklıma geldi dedim belki biraz yumuşatır. Onu kullandım ve fırça ile iyice yedirdim her tarafa. Daha sonra sprey ile su sıktım ve yine temiz fırça ile temizledim. Eskisinden iyi oldu gibi görünüyordu. Daha net belli olması açısından kuruduktan sonraki son nihai halini de buradan çekip paylaşırım.

WhatsApp Image 2020-08-27 at 13.44.34.jpeg

WhatsApp Image 2020-08-27 at 13.44.35 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-27 at 13.44.36.jpeg

WhatsApp Image 2020-08-27 at 13.44.37.jpeg

@Kingslayer Hocam elinize sağlık, 10 numara olmuş. Böyle faydalı bir paylaşımda bulunduğunuz için kendi adıma teşekkür ederim. 

Gayet başarılı olmuş işlem sonrası temizlik 

Tampon çıkma zamanında bu işlemi yapmak daha mantıklı diğer türlü çok zor olacağı gibi tatmin edici sonuçlar almak imkansız olacaktır :)  

Geri
Üst Alt