Vag kablosu

Anll27

Yeni Üye
İsim
Anıl
Arkadaşlar aliekpresren vag kablosu aldım PC ye yükledim 20.4 versiyon kabloyu bağladığım da test yaptığım zaman resimde ki hatayı veriyor yardımcı olabililecek var mı 

531ED914-1E57-4904-BD1E-B0F3A3AA9AB2.jpeg

Kabloyu çıkarıp tekrar takın tam okumadığında bu hatayı veriyor genelde

Hocam bikac koldan yaziyorsunuz ama burasi forum, once kendinizi tanitmaniz neden burdasiniz vs biraz bahsetmeniz lazim ki yardim alabilesiniz. Bu sekilde damdan duser gibi gelip daha ilk mesajinizda bi işinizi hallettirmeye calisinca kimsenin pek yardimci olasi gelmiyor zira.

Hocam bikac koldan yaziyorsunuz ama burasi forum, once kendinizi tanitmaniz neden burdasiniz vs biraz bahsetmeniz lazim ki yardim alabilesiniz. Bu sekilde damdan duser gibi gelip daha ilk mesajinizda bi işinizi hallettirmeye calisinca kimsenin pek yardimci olasi gelmiyor zira.
Aynen katılıyorum

@CemK  hocam golf 7 sahibiyim, adım anıl memurum aracıma vag com kablosu aldım gruba ilk kez yazıyorum kusura bakmayın böyle bir hata görünce yardım almak istedim programı yükledim lakin kabloyu tanımıyor resimdeki hatayı veriyor 

Usb driver 'ları doğru olarak yüklediniz mi 

@Recep Gül kablonun yanında geldi kablo programı yükledim 64 bit PC internet kapalı ilken yükledim 

Hocam bilgisayarınıza , teamviewer programını kurun,  kurulum yaparken (ticari olmayan sürüm)  seçeneğini seçin. Kurulumu tamamladıktan sonra 

ID'niz: xxx

Şifreniz:####

diye sol tarafta bi ekran olacak ordaki ID ve şifreyi bana gönderdin ben bağlanılcam bilgisayarınıza. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt