Araba yavaş giderken gelen Güp güp sesi😏

Kordi_gs

Üye
İsim
Koray
Arkadaşlar araç yavaş giderken bi vuruntu sesi geliyor hızlanınca ya ses kesiliyor yada ben duymuyorum.lastiğe vida girmiş ondan sanıyordum şimdi lastikçiye geldim bi baktım Balata büyük ihtimal bitmiş ondan dolayı ses geliyor olabilir mi ? 

0440A698-4C88-436A-ABE9-347957D6B9C3.jpeg

434DF34C-8DBA-4CD2-88DB-ACA22B0FB2A4.jpeg

Upvote 0
@Balistique yok hocam sürtme sesi değil böyle lastik her döndükçe bass sesi gibi ama çok derinden gelen bi ses hızlanınca da ses duymuyorum 

lastiği de arabayı aldım alalı ilk defa söküp taktırdım 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
[mention=11839]HONEY[/mention] hiç denemedim hocam ayrıca depoyu Yarıdan aşşa inmeden full lüyorum 
Tamam iste yaridan yukarısinda full depo arasi biryerde ses yapabiliyor

Depo da dalgakiran yok çalkantı sesi de güp güp gibi ses yapiyor

Upvote 0
@Balistique yok hocam sürtme sesi değil böyle lastik her döndükçe bass sesi gibi ama çok derinden gelen bi ses hızlanınca da ses duymuyorum 
Ya balatalardan  yada tekerin arkasındaki fren toz koruma sacından geliyordur. Sacı elinizle bir kontrol edin egılme yada ezilme varmı diye.

Upvote 0
@HONEY aaaa o zaman ondan mı oluyor ses 😁 nasıl test edeyim ben bunu hocam

bu sesi geçenki büyük yağmurda fark ettim camlar önceden hep açık gidiyordum yağmurda camı kapattım sesi duydum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@Kordi_gs hocam zenginliğin sesi  (y)  depo yakıt sesi. depo doluyken arabayı hafif kaldırıp bir anda durun. güp güp dalgalanma sesi gelir. yarım deponun altında gelmez. depo yarıya inince aynen deneyin tekrar

Upvote 0
[mention=11839]HONEY[/mention] aaaa o zaman ondan mı oluyor ses [emoji16] nasıl test edeyim ben bunu hocam

bu sesi geçenki büyük yağmurda fark ettim camlar önceden hep açık gidiyordum yağmurda camı kapattım sesi duydum
Depoyu yarinin altina düşür çeyrek de falan bir dene yapmazsa ses depodan

Upvote 0

Geri
Üst Alt